Magda Smalara i Mateusz Grydlik
Magda w “Uchu Prezesa” wcieliła się w rolę Minister Edukacji. Przygotowała również autorski stand-up z piosenkami całkowicie poświęconymi jedzeniu pt. „Kobieta do zjedzenia”, bo, jak sama mówi, najbardziej ukształtowało ją jedzenie. Potrafi doskonale naśladować język szwedzki - jest żoną człowieka - legendy, Krzysztofa Zielińskiego, który uciekł z domu i pod ciężarówką dostał się
do Szwecji, o czym Maciej Dejczer zrobił film „300 mil do nieba".
Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, przez wiele lat aktorka Teatru Polskiego,
od czterech lat Teatru Dramatycznego. Laureatka grand prix, nagrody publiczności oraz dziennikarzy w konkursie na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej. Na koncie ma niezliczone role komediowe i dramatyczne - zagrała m.in. w spektaklach „Sen nocy letniej”, „Burza”, „Cabaret”. W 2012 roku zadebiutowała jako reżyserka wraz z kompozytorką Urszulą Borkowską, tworząc z wierszy Wisławy Szymborskiej spektakl „Wszędzie jest Wyspa Tu" , który pozostał w repertuarze Teatru Polskiego przez pięć sezonów i cieszył się dużym uznaniem publiczności. Występowała w serialach: „Barwy szczęścia”, „Druga szansa”, “Samo życie” i „Przepis na życie”. Wystąpiła w wielu produkcjach kinowych i telewizyjnych, pojawiając się zwykle w drugim, nawet trzecim planie, ale mocno wierzy, że jak Krystyna Feldman w okolicach osiemdziesiątki, zagra wreszcie główną rolę, rolę męską. Przypuszcza, że to będzie Winston Churchill.
Mateusz już jako dziecko zaliczył kilka epizodów u uznanych reżyserów: zagrał w scenie śmiechu przy popiersiu Stalina w filmie "Cwał" czy “rzucania mięchem na lekcji WF” u Marka Koterskiego w "Ajlawju". Ten naprawdę mocny start kariery aktorskiej zaliczył podczas studiów, występując w operze Krzysztofa Pendereckiego w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego „Ubu rex” w warszawskim Teatrze Wielkim - Operze Narodowej.
W kultowym warszawskim klubie Le Madame zainicjował powstanie kabaretu Macież. Grał również w Teatrze Powszechnym i Współczesnym w Warszawie. Za rolę Bertolda Brechta w spektaklu „Opowieści Hollywoodu” w reżyserii Mai Komorowskiej otrzymał nagrodę na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Zagrał także w spektaklu Teatru Telewizji w reżyserii Roberta Glińskiego „Księga Raju”. Uznany aktor dubbingowy, zdolności dźwiękonaśladowcze pokazuje, udając CB Radio i syntezator mowy Ivona. Szerszej publiczności znany jest z seriali „Ojciec Mateusz” czy „Przyjaciółki”. Ma lewą stopę ponad pół numeru większą od prawej, co sprawia, że zakupy obuwia są dla niego koszmarem.