Trwa ładowanie...
d37ny9q

Dorastająca nadzieja

Najnowsze informacje
3.9
(60 głosów)
Oceń:

„Dorastająca nadzieja” (ang. Raising Hope) to amerykański serial komediowy nadawany przez stację Fox od 21 września 2010 roku. W Polsce jest nadawany od 7 stycznia 2011 roku na kanale HBO. Składa się z jednej serii i 22 odcinków. Planowany jest sezon drugi. Serial "Raising Hope" stworzył Greg Garcia, człowiek odpowiedzialny za powstanie "Na imię mi Earl".

Beztroskie życie dwudziestotrzyletniego Jimmy'ego Chance'a (Lucas Neff) zmienia się, gdy poznaje urodziwą Lucy (Bijou Phillips) i wdaje się z nią w gorący romans. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest ściganą przez prawo przestępczynią, na której ciąży poważny wyrok. Lucy zostaje aresztowana. Gdy kilka miesięcy później Jimmy odwiedza ją w więzieniu ze zdziwieniem odkrywa, że jest w ciąży i w dodatku twierdzi, że to on jest ojcem dziecka.

Na świat przychodzi dziewczynka i Jimmy zmuszony jest zająć się małą córeczką i stawić czoło trudom ojcostwa. Nieodpowiedzialny 23-latek postanawia zająć się swoim nowo narodzonym dzieckiem. W trudnym zadaniu pomoże mu rodzina, którą nazwać niekonwencjonalną to mało.

W serialu „Dorastająca nadzieja” wystąpili: Lucas Neff jako James "Jimmy" Chance, Martha Plimpton jako Virginia Chance, Garret Dillahunt jako Burt Chance, Shannon Woodward jako Sabrina.

Dorastająca nadzieja
Tytuł oryginalny

Raising Hope

Gatunek

serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37ny9q
d37ny9q
d37ny9q