Trwa ładowanie...
d274llj

Doradca smaku

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d274llj

Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne "oddaj fartucha" stało się hitem Internetu! Widzieliśmy już jak ocenia, a teraz na antenie TVN zobaczymy jak gotuje! Michel Moran - doświadczony szef kuchni i restaurator, zaprezentuje się widzom w roli "Doradcy smaku".

W programie kulinarnym Michel sam stanie przed kamerą jako kucharz. Dzięki swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu pokaże, jak przygotować potrawy bliskie naszym smakom i gustom, a jednak w zupełnie nowej odsłonie. Żurek, barszcz, pierogi. Myśleliście, że są tylko u nas? Otóż nie! Gotuje się i przyrządza je w całej Europie, ale czynniki geograficzne i różnica smaków powodują, że w każdym kraju wspomniany żurek robi się nieco inaczej. Michel, nasz nowy doradca smaku, zdradzi jak!

W każdym odcinku przygotuje jedno danie lub zestaw tematyczny typu wiosenne sałatki czy też smaczne i szybkie przekąski. Oprócz tego pokaże jak przyrządzić mięsa, zupy, sałaty i desery. Nauczy tych, którzy nie potrafią gotować. Zainspiruje do poszukiwań tych, którzy o gotowaniu chcą wiedzieć więcej. Zademonstruje jak kroić, obierać, parzyć, w czym smażyć, jednym słowem - jak brylować w kuchni. To wszystko z właściwą sobie pasją i zaangażowaniem z jakim codziennie gotuje dla gości w swojej restauracji. Szkoła gotowania według Michela Morana na antenie TVN!

"Doradca smaku",program kulinarny, rok produkcji: 2013

Źródło:TVN

d274llj
d274llj
d274llj
d274llj