Trwa ładowanie...
d1wrrn7

Do dzwonka

Najnowsze informacje
4.8
(1870 głosów)
Oceń:

Disney nagrał swoją pierwszą produkcję w Polsce. Serial "Do dzwonka" jest adaptacją włoskiego serialu Disney Chanel "Quelli d'ell Intervallo", który został już zrealizowany w 16 wersjach językowych na całym świecie.

Bohaterowie serialu "Do dzwonka" to dziesięcioro uczniów szkoły podstawowej. Widzowie ich perypetie, które rozgrywają się podczas przerwy między lekcjami na korytarzu szkolnym, tuż przed pokojem pana dyrektora.

Uczniowie, m.in. Domi (w tej roli Agnieszka Doczyńska), Aga (Iga Krefft), Natka (Magdalena Osińska), Mati (Wojciech Rotowski), Seba (Marcin Turski), Konrad (Piotr Janusz), Tadzio (Jakub Nowak), Aldona (Jowita Ryczkowska), Martyna (Julia Chatys), Arek (Karol Galos) i Maciek "Kudłaty" (Aleksander Witkowski), spędzają wspólnie czas rozwiązując przeróżne dręczące ich na co dzień problemy związane ze szkołą, miłością, przyjaciółmi i rodziną.

Każdy odcinek serialu "Do dzwonka" to osobna opowieść, która musi się zmieścić w czasie międzylekcyjnej przerwy. Ograniczenia czasowe wpływają na formę jak i na treść poszczególnych odcinków. Wszystko rozgrywa się na szkolnym korytarzu przed pokojem dyrektora w ciągu pięciominutowej przerwy, musi być więc czytelne i zabawne. Udało nam się to zrealizować, tylko dzięki profesjonalizmowi młodych aktorów.

Wprawdzie pomysł został zaczerpnięty z oryginału, ale tematy i opowiadania w poszczególnych odcinkach "Do dzwonka" są przystosowane do polskich realiów i naszego poczucia humoru. Niemal cały scenariusz został napisany od początku.

W serialu "Do dzwonka" nie zabraknie charakterystycznych postaci, które znajdują się niemalże w każdej szkole. Będzie zajadła ekolożka, szkolna piękność, ta która ma zawsze racje, kujon, luzak, a nawet donosiciel.

Do dzwonka
Tytuł oryginalny

Do dzwonka

Gatunek

dziecięce, komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Reżyser
Operator
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wrrn7
d1wrrn7
d1wrrn7