Trwa ładowanie...
d4lf2of

Detektyw King

Najnowsze informacje
5.0
(14 głosów)
Oceń:

"Detektyw King" (org. King) to kryminał produkcji kanadyjskiej. Główna bohaterką jest detektyw Jessica King, która przeżyła dotychczas osiem lat w wydziale zabójstw, trzy wypadki motocyklowe, dwa małżeństwa i każdy trend obuwia od lat 90.

Bohaterka serialu "Detektyw King" jest osobą pełną energii i niezwykle żywiołową. Jest policjantką, która zawsze wyłapie to, co umknie innym. Zawsze mówi to, co myśli, a myśleć nie przestaje praktycznie wcale, zawsze analizuje jakąś scenę, jakiś dowód, motywy podejrzanych. Zawodowo i prywatnie, Jess zmaga się z dwoma wyzwaniami: utrzymaniem swojego trzeciego małżeństwa i udowodnieniem, że jest najlepszym gliną w mieście.

Jej wydział przejmuje sprawy, które już są w toku: morderstwa, gwałty, kradzieże, przemoc gangów, seryjni zabójcy – najbardziej wymagające sprawy, których zwykła policja nie była w stanie rozwikłać.

Jess może przejąć każdą sprawę w mieście, bez względu na to, czy wcześniejszy prowadzący mają ochotę jej pomóc, czy też nie. Przy każdej sprawie pracuje z inną brygadą – począwszy od elity z wydziału zabójstw po onieśmielających facetów z wydziału napadów na bank, od „rockowych gwiazd” z wydziału narkotykowego po mroczne typy z wydziału ds. przestępczości zorganizowanej. Los na każdym kroku rzuca kłody pod nogi detektyw King, zmusza ją do podejmowania kluczowych decyzji w małżeństwie z policjantem Dannym z wydziału ds. gangów, czy rzuca nowe światło na relacje z wiecznie zamyślonym partnerem Derekiem Spearsem.

Akcja stopniowo się rozwija, ale nie skacze. Serial jest emocjonalny, ale nie sentymentalny, dowcipny, ale uszczypliwie, a przede wszystkim jest trzymająca w napięciu akcja i chemia między bohaterami.

W serialu "Detektyw King" w pierwszoplanowe role wcielają się: Amy Price-Francis, Alan van Sprang, Gabriel Hogan i Tony Nardi.

Detektyw King
Tytuł oryginalny

King

Gatunek

akcji, kryminał, serial

Kraj produkcji

Kanada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lf2of
d4lf2of
d4lf2of