Trwa ładowanie...
d1zdf6f

Dekoratornia

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Dekoratornia to magazyn wnętrzarski emitowany w TV 4 od marca 2005 roku. Program prowadzą dwie projektantki wnętrz - Sylwia Michalska oraz Magdalena Borowiak.

Program jest oparty o formułę telenoweli dokumentalnej . Dodatkowo łączy treści poradnikowe i prawdziwe historie bohaterów poszczególnych odcinków, którzy poddają wnętrza swoich mieszkań niezwykłej metamorfozie. "Dekoratornia" ma ambicje wyjścia poza standardowy program poradnikowy, chce być "show wnętrzarskim" - głównie dzięki dynamicznym osobowościom prowadzącym.

W tajniki aranżacji wnętrz wprowadzają widzów projektantki Sylwia Michalska i Magdalena Borowiak. Wraz z towarzyszącą im ekipą fachowców - Waldim i Marcinkiem - poddają nieciekawe i przypadkowo urządzone mieszkania prawdziwym metamorfozom. W programie zwykłe, niezbyt ciekawe wnętrze urządzane jest w nowym stylu, często małym nakładem finansowym i przy użyciu najprostszych środków.

Prowadzące słuchają sugestii właścicieli mieszkania, by móc nowym wnętrzem jak najbardziej trafić w ich gust.

W programie nie brakuje felietonów, nowinek w świecie wnętrzarstwa oraz reportaży z wizyt w domach gwiazd lub w nietuzinkowo urządzonych mieszkaniach.

Premierowe odcinki "Dekoratorni" emitowane są każdej niedzieli o godz. 12.30, powtórki programu można obejrzeć w soboty o godz. 13.00 oraz w piątki o godz. 8.30.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zdf6f
d1zdf6f
d1zdf6f