Trwa ładowanie...
d42gyes

Daniec z gwiazdami, czyli Euro Show

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Program o przewrotnej nazwie nawiązującej do popularnego show, to prawdziwa rozgrzewka przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej- Euro 2012. W programie nie zabraknie piłkarskich emocji i dużej dawki rozrywki, a wszystko to w wykonaniu dobrze znanych i lubianych gwiazd polskiej telewizji.

"Daniec z gwiazdami, czyli Euro Show" to nazwa okolicznościowego programu telewizyjnej Jedynki, przygotowanego specjalnie z myślą o nadchodzącej sportowej imprezie.

Gospodarzem programu jest popularny komik Marcin Daniec, a jego główną osią jest rywalizacja 16 drużyn, złożonych ze znanych przedstawicieli krajów, których piłkarskie zespoły wystąpią podczas "Euro 2012". Do rywalizacji w rożnych, pośrednio związanych z piłką, konkurencjach staną m.in. bohaterowie dobrze znanego programu "Europa da się lubić" - Kevin Aiston (Anglia), Paolo Cozza (Włochy), Teofilos Vafidis (Grecja), Irina Bogdanovic (Rosja) czy Ola Sommer (Szwecja).

Drużyny gwiazd programu zostaną przydzielone do grup na podstawie losowania przeprowadzonego przez UEFA. W każdym z czterech odcinków eliminacyjnych rywalizować będą cztery zespoły z danej grupy. Z każdego odcinka do półfinałów przejdą zwycięzcy tych grup. W półfinale spotkają się cztery zespoły w systemie pucharowym - po dwa w każdym z dwóch odcinków. Zwycięzcy półfinałów zmierzą się w wielkim finale programu.

Perypetie uczestników programu oceniać będą jurorzy: Klaudia Carlos, Radosław Majdan i Robert Janowski.

Premierowy odcinek wyemitowano w sobotę 14 kwietnia 2012 roku o godz. 13:20 na kanale TVP 1. Całość produkcji to siedem odcinków.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42gyes
d42gyes
d42gyes
d42gyes