Debiut
W międzyczasie, całkiem przypadkiem rozpoczęła swoją przygodę z dubbingiem, zastępując w nagraniach jedną z chorych koleżanek. Charakterystyczny głos, umuzykalnienie i świetna dykcja sprawiły, że idealnie nadawała się do tej pracy, z czasem wyrastając na czołową odtwórczynię ról tego typu („Straszny dom”, „Spirited Away- w Krainie Bogów”, „Zakochany kundel 2”, „Mała syrenka 2”, „Piotruś Pan”, „Mali agenci”, „Rekin i Lava: Przygoda w 3D”, „Król Lew 2”, „Grinch: świąt nie będzie”, „Dawno temu w trawie”, „Kurczak mały”, „Skok przez płot”, „Barbie i magia tęczy”, „Lissi na lodzie”).
Jej debiutem ekranowym była rola Sylwii Marczyńskiej w telenoweli „Klan” (1997-2003). Po występach w filmach dla dzieci i młodzieży: „Trzy szalone zera”, zrealizowanym w międzynarodowej koprodukcji „Królu sokołów” (oba 1999) i polsko- niemieckiej „Słonecznej włóczni” (2000), wystąpiła w dramacie wojennym Andrzeja Wajdy „Wyrok na Franiczka Kłosa” z Mirosławem Baką (2000). W tym samym roku dołączyła też do obsady serialu komediowego „Duża przerwa”.
W 2002 roku wcieliła się w rolę Gośki, koleżanki tytułowej Gabi w filmie Rolanda Rowińskiego „Powiedz to, Gabi”, natomiast rok później dała pamiętny występ u boku Danuty Stenki jako jej filmowa córka – Tosia w głośnym przeboju kinowym „Nigdy w życiu!” Ryszarda Zatorskiego (2003).
Później jeszcze dwukrotnie spotkała się z reżyserem – grając epizodyczną rolę kelnerki w „Tylko mnie kochaj” (2006) i drugoplanową kreację Moniki w „Dlaczego nie!” (2007).