Trwa ładowanie...
d3iytgk

Czarodziejki

Najnowsze informacje
4.5
(12342 głosy)
Oceń:

"Czarodziejki" to historia życia trzech sióstr Halliwell, które są … czarownicami. Nazywane “Tymi wybranymi”, (“The Charmed ones”) według starodawnej przepowiedni odegrają ważną rolę w walce dobra ze złem. Najpierw jednak muszą nauczyć się żyć ze sobą, co wcale nie jest takie łatwe. O tego trzeba zacząć opowieść o serialu "Czarodziejki"

Każda z sióstr posiada inny dar: Prudence (Shannen Doherty) może siłą woli poruszać przedmiotami, Piper (Holly Marie Combs) potrafi zatrzymywać czas a Phoebe (Alyssa Milano) potrafi przewidywać przyszłość.

Tytułowe Czarodziejki są obrończyniami niewinnych i używają zaklęć z Księgi Mroku (Book of Shadows), która pomaga im w rzucaniu czarów. Mogą używać zaklęć do walki z demonami, czarnoksiężnikami i innymi duchami, ale musza działać razem aby zaklęcia działały. Pru pracowała w Domu Aukcyjnym Buckland, Piper uczyła się na szefa kuchni w restauracji Quake, a Phoebe ciągle zmieniała pracę.

Serial "Czarodziejki" przez 8 lat emisji bił rekordy popularności w ponad 50 krajach świata dla wielu stając się wręcz pozycją kultową.

W czwartym sezonie serii uzupełniając lukę, którą pozostawiła po swoim odejściu Shannen Doherty do obsady dołączyła Rose McGowan.

W Polsce serial "Czarodziejki" emituje m.in. stacja FOX Life

Czarodziejki
Tytuł oryginalny

Charmed

Gatunek

przygodowy, fantasy, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

43 min.

Obsada

Leslie Grossman (Asystentka Phoebe)

David Simkins

Ken Weiler (Fan)

Monika Schnarre (Jenna)

Will Kempe (Demetrius)

David Anders (Hrabia Roget)

Michael Trucco (Alec)

Lucy Lee Flippin (Helen)

John Prosky (Kongresman)

T.J. Thyne (Danny)

Bill Ferrell (Strażnik ochrony)

Jaime Pressly (Mylie)

Lochlyn Munro (Jack Sheridan / Jeff Sheridan)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3iytgk
d3iytgk
d3iytgk