Trwa ładowanie...
d1db525

Czarodzieje z Waverly Place

Najnowsze informacje
4.2
(699 głosów)
Oceń:

„Czarodzieje z Waverly Place” (Wizards of Waverly Place) to amerykański serial komediowy emitowany na kanale Disney Channel. Jego światowa premiera odbyła się 12 października 2007 roku. Serial składa się z czterech sezonów.

W Polsce po raz pierwszy serial zobaczyliśmy 28 lutego 2008 roku. Produkcję można było także oglądać w TVP1.

Alex, Justin i Max Russo to na pozór zwyczajne dzieciaki, które mieszkają w Nowym Jorku. Strzegą one jednak pewnego sekretu - są prawdziwymi czarodziejami. Ich ojciec, Jerry Russo oddał swoje magiczne moce bratu, aby ożenić się ze śmiertelniczką Theresą. Po latach okazuje się, że trójka głównych bohaterów odziedziczyła magiczne zdolności.

Ojciec uczy swoje dzieci prawidłowego obchodzenia się z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Kiedy zaczynają wykorzystywać swoje umiejętności, w życie rodziny wkrada się chaos, ponieważ rodzeństwo próbując korzystać ze swoich mocy stwarza wiele skomplikowanych sytuacji. Często pakują się w kłopoty, ponieważ jeszcze nie panują nad swoimi mocami oraz nie umieją korzystać z nich rozważnie.

Bohaterowie serialu „Czarodzieje z Waverly Place” pojawili się również w pełnometrażowym filmie. Film odpowiada na pytanie w jaki sposób rodzina czarodziejów poradzi sobie z magicznymi kłopotami, w które wpakowała ich Alex (Selena Gomez). Będąc na wakacjach rzuciła ona czar, który poważnie zagroził istnieniu jej rodziny. Tym razem to nie przelewki. Młodzi czarodzieje muszą szybko coś wymyślić! Max (Jake T. Austin) bierze na siebie opiekę nad rodzicami. Alex i Justin (David Henrie) wyruszają natomiast na poszukiwania Kamienia Snów, który pozwoli im odwrócić czar i ocalić rodzinę.

Główne role w serialu zagrali: Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals Barrera, David DeLuise. Reżyserii podjęli się: Todd J. Greenwald i Fred Savage.

Czarodzieje z Waverly Place
Tytuł oryginalny

Wizards of Waverly Place

Gatunek

dziecięce, familijny, komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Bette Rae (starsza kobieta)

Beniamin Lewandowski (Alfred)

Lucy Hale (Miranda)

Selena Gomez (Alex Russo)

Selena Gomez

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1db525
d1db525
d1db525