Trwa ładowanie...
d39yfnz

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Najnowsze informacje
4.2
(2614 głosów)
Oceń:

„CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” (CSI: NY) to serial telewizyjny o policjantach z laboratorium kryminalistycznego w Nowym Jorku. W najbardziej zatłoczonym mieście USA rozwiązywanie licznych zagadek kryminalnych nie jest takie proste. Na szczęście detektyw Mac Taylor ma niezawodnych współpracowników, którzy spychając na bok życie osobiste pomagają mu rozwiązywać najtrudniejsze sprawy kryminalne “wielkiego jabłka”.

Serial jest emitowany od 2004 roku. Składa się z siedmiu sezonów. Serial jest spin offem popularnych w USA seriali „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” i „CSI: Kryminalne zagadki Miami”.

Ekipa CSI w Nowym Jorku prowadzi kolejne dochodzenia w różnych sprawach kryminalnych: od napadów, porwań i szantażu po ataki terrorystyczne i zabójstwa. Detektyw Taylor (Gary Sinise) i detektyw Bonasera (Melina Kanakaredes) oraz ich współpracownicy: Danny Messer (Carmine Giovinazzo), Lindsay Monroe (Anna Belknap), Sheldon Hawkes (Hill Harper), Don Flack (Eddie Cahill), Sid Hammerback (Robert Joy) i Adam Ross (A.J. Buckley) rozwiązują najbardziej zawikłane przestępstwa wielkiej amerykańskiej metropolii.

Powodzenie w coraz trudniejszych śledztwach eksperci nowojorskiego CSI zawdzięczają przede wszystkim temu, że działają razem. Przed nimi najpoważniejsze wyzwanie – pojedynek z psychopatą, który już nie raz terroryzował Nowy Jork, a teraz chce zabić jednego z nich. Równie ważnymi w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” są wątki z życia osobistego głównych bohaterów.

Zespół laboratorium kryminalistycznego w Nowym Jorku to prawdziwa galeria indywidualności. Szefem nowojorskiego CSI jest detektyw Mack „Mac" Taylor (Gary Sinise) - były żołnierz Piechoty Morskiej. Wdowiec, którego żona zginęła podczas zamachu na World Trade Center. Po tej tragedii całkowicie poświęcił się służbie w policji.

Mac zawsze może również liczyć na swoją partnerkę - detektyw Stellę Bonasera (Melina Kanakaredes), z którą łączy go wieloletnia przyjaźń. Jej nazwisko pochodzi od pewnego gangstera, Amerigo Bonasera i stanowi ukłon twórców „CSI: NY" wobec legendy „Ojca chrzestnego".

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
Tytuł oryginalny

CSI: NY

Gatunek

kryminał, mystery, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

42 min.

Obsada

Taylor Kinney (Jason Locke)

Chris Tardio

Sunkrish Bala

Gina St. John (reporterka)

Kimberly Quinn (Bonnie Dillard)

Jeff Roop (Richard Grossman)

Jeffrey G. Hunt

Brian Oblak

Shantel VanSanten (Tara Habis)

Affion Crockett (Carter England)

Scott Wolf (Mackinley Taylor)

Mädchen Amick (Aubrey Hunter)

Marlee Matlin (Gina Mitchum)

John Prosky (Kierownik muzeum)

T.J. Thyne (Ron Lathem)

Jamie Elman (Adam Sorenson)

Lochlyn Munro (Greg)

Meghan Markle

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39yfnz
d39yfnz
d39yfnz