Trwa ładowanie...
d2zxd4k

Crusoe

Najnowsze informacje
4.8
(237 głosów)
Oceń:

"Crusoe" to serial oparty na legendarnej powieści Daniela Defoe o Robinsonie Crusoe.

Długi, kłopoty w firmie i coraz bardziej niestabilna sytuacja polityczna, zmuszają młodego biznesmena, Robinsona Crusoe, do opuszczenia Anglii. Mężczyzna musi chronić życie swojej rodziny. Zostawia żonę i dzieci pod opieką przyjaciela, Jeremiaha Blackthorna, i wyjeżdża. Niestety, statek, którym podróżuje, rozbija się na skutek sztormu. Crusoe jest prawdopodobnie jedynym ocalałym. Trafia na opustoszałą wyspę.

Egzotyczny raj okazuje się jednak więzieniem. Każda próba ucieczki kończy się niepowodzeniem. Teraz, codziennie musi walczyć, aby przeżyć. A życie na wyspie nie jest łatwe.

Korzystając z jej dobrodziejstw Robinson musi zbudować sobie dom, zdobyć pożywienie, a także... obronić się przed piratami i kanibalami. Musi walczyć też z codziennymi problemami, samotnością i tęsknotą za bliskimi.

Na szczęście nawiązuje przyjaźń z zamieszkującym wyspę Piętaszkiem, który wielokrotnie poda mu pomocną dłoń. Razem przeżyją wiele emocjonujących przygód.

Tymczasem, żona Robinsona Crusoe ma kłopoty. Przyjaciel rodziny i własny brat planują odebrać jej majątek i dzieci. Susannah głęboko jednak wierzy, że jej mąż żyje...

Pragnienie powrotu do żony, jego siła i niezwykła przyjaźń z Piętaszkiem pozwalają Robinsonowi nie zwariować.

"Crusoe" to fascynująca historia walczącego o przeżycie rozbitka, pełna będzie nieoczekiwanych zwrotów akcji, emocji i humoru.

W serialu "Crusoe" występują: Philip Winchester, Tongayi Chirisa, Joaquim de Almeida, Mía Maestro, Sam Neill, Anna Walton i Sean Bean.

13-odcinkowa produkcja "Crusoe" emitowana była w latach 2008-2009 przez amerykańską stację NBC.

Crusoe
Tytuł oryginalny

Crusoe

Gatunek

przygodowy, dramat, historyczny, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

60 min.

Obsada

Philip Winchester (Robinson Crusoe)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zxd4k
d2zxd4k
d2zxd4k