Trwa ładowanie...
d3kwrku

Corrections, The

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Serial HBO, "The Corrections", będzie ekranizacją książki Jonathana Franzena. Realizacją projektu zajmą się Noah Baumbach i producent Scott Rudin, którzy wcześniej pracowali razem przy filmach "Fantastyczny Pan Lis" czy "Podwodne życie ze ze Stevem Zissou".

Serial "The Corrections" przedstawiał będzie historię małżeństwa i ich trójki dorosłych dzieci. Widzowie mogą śledzić życie bohaterów obejmujące okres 50 lat, zaczynając od połowy XX wieku aż do czasu ich ostatniej wspólnej Wigilii u progu nowego tysiąclecia. Nie jest to idealna rodzina. Każda z postaci popełnia w swoim życiu mnóstwo błędów, których często nie da się wymazać.

* "The Corrections"* opowiada o dziwacznej rodzinie Lambertów. Alfred - głowa familii - cierpi na demencję starczą. Jego uparta żona Enid na wszystkie prośby i pytania odpowiada negatywnie. Podobnym podejściem do życia charakteryzują się ich dzieci - rozpoczynający karierę jako scenarzysta syn Chip, oraz córka - w gorącej wodzie kąpana Denise. Do tego rodzinę Lambertów uzupełnia kolejny syn - bankier Gary, który dochodzi do wniosku, że małżeństwo doprowadzi go do szaleństwa.

W rolach głównych zobaczymy Chrisa Coopera, Diane Wiest i Ewana McGregora, Maggie Gyllenhaal i Rhys Ifans. Dołączyli do nich Greta Gerwig i Bruce Norris.

Corrections, The
Tytuł oryginalny

Corrections, The

Gatunek

serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kwrku
d3kwrku
d3kwrku