Trwa ładowanie...
dxq1lyz

Common Law

Najnowsze informacje
4.2
(28 głosów)
Oceń:

"Common Law" to serial łączący w sobie elementy dramatu i komedii.

"Common Law" koncentruje się na postaciach dwóch policjantów - Travisa Marksa i Wesa Mitchella. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że obaj panowie nie darzą się sympatią. Rozjemcą podczas kłótni bohaterów staje się ich szef - kapitan Phil Sutton. Postanawia on wysłać niesforny duet do terapeuty dla... par! Być może dr Elyse Ryan będzie w stanie pomóc skonfliktowanym policjantom.

Wes jest byłym prawnikiem, który słynie ze słabości do samochodów i... swojej byłej żony. Natomiast Travis jest typowym podrywaczem, który pewien czas spędził w ośrodku dla trudnej młodzieży.

Początkowo wydawało się, że Wes i Travis tworzą idealny policyjny duet. Jednak ciągłe kłótnie miały negatywny wpływ na ich prace w wydziale zabójstw Los Angeles. Obaj zostali więc zawieszeni w pełnionych dotychczas obowiązkach.

Rozwiązanie ich problemów ma być wizyta u terapeuty. Bohaterowie dość szybko uczą się, że udane partnerstwo nie musi oznaczać, że trzeba lubić to samo. Wystarczy, że wspólnie się nienawidzi.

"Common Law" to serial stacji USA Network. Występują w nim m.in. Michael Ealy, Warren Kole, Jack McGee i Sonya Walger.

Producentami wykonawczymi "Common Law" są Jon Turteltaub, Karim Zreik oraz Dan Shotz, którzy pracowali wcześniej razem przy "Wyspie Harpera" oraz "Jericho".

Common Law
Tytuł oryginalny

Common Law

Gatunek

dramat, komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxq1lyz
dxq1lyz
dxq1lyz