Trwa ładowanie...
d3e3nyn

Cole Cheryl

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Cheryl Cole wywodząca się Wielkiej Brytanii piosenkarka, która występowała wspólnie z zespołem Girls Aloud. Jako dziecko występowała w wielu konkursach m.in. dla modelek. Cole występowała również, jako aktorka. Została też wybraną najpiękniejszą nastolatką w Newcastle.

Zanim rozpoczęła karierę piosenkarki pracowała jako kelnerka. W programie "Popstars: The Rivals" otrzymała największą ilość głosów i została wybrana wokalistką zespołu Girls Aloud. Piosenkarka wzięła udział w piątej, brytyjskiej edycji programu X-Factor, w którym zasiadła po stronie jury.

Istotny w życiorysie Cole jest incydent w nocnym klubie z jej udziałem. Cheryl została oskarżona o napaść słowną i zranienie kobiety sprzątającej w klubie. Posądzano ją o wypowiedzi rasistowskie. Została skazana na 120 godzin prac społecznych i wypłacenie odszkodowania zaatakowanej kobiecie.

Była żoną piłkarza Ashleya Cole'a. W czasie trwania ich małżeństwa dowiedziała się, że mąż ją zdradzał. Początkowo nie wierzyła informacjom. Później znalazło się pięć kobiet, które przyznały się do romansu z mężczyzną. Cheryl wyjechała na wakacje ze znajomymi i po powrocie zdecydowała o separacji i rozwodzie. Jednak pozostała przy nazwisku Cole, ponieważ nosiła je w najbardziej twórczym dla siebie okresie życia.

Status gwiazdy otrzymała dzięki współpracy z Girls Aloud i głośnemu rozwodowi z Ashleyem Colem.

Po urlopie na Tanzanii ze swoim chłopakiem, tancerzem Derekiem Hough, brała udział w sesji zdjęciowej, podczas której zemdlała. Natychmiast została przewieziona do szpitala, w którym okazało się, że Cheryl jest chora na malarię. Obecnie piosenkarka wyszła ze szpitala, dochodzi do zdrowia w domu i nie udziela się publicznie.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3e3nyn
d3e3nyn
d3e3nyn