Trwa ładowanie...
ycipk-4fhny8
ycipk-4fhny8

Chmielowska Olech Beata - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-4fhny8

Beata Chmielowska-Olech urodziła się 14 lipca 1975 roku. Jej mężem jest Damian Olech, z którym wspólnie wychowuje syna Brunona i córkę Oliwię.

Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. W dzieciństwie marzyła, aby zostać aktorką. Na początku chętnie brała udział w szkolnych przedstawieniach. Potem przyszedł czas na występy w Zespole Pieśni i Tańca Varsovia, w którym tańczyła prawie 8 lat.

Niestety po ukończeniu studiów postanowiła porzucić karierę aktorską na rzecz dziennikarskiej. Chociaż udało jej się zagrać w 2000 roku w filmie fabularnym "Sen o kanapce z żółtym serem" w reżyserii Daniela Dyzma Kozakiewicza. Zaś cztery lata później prawdziwą przyjemność sprawiła jej rola samej siebie w serialu komediowym "Bulionerzy".

Obecnie znana jest widzom jako prezenterka telewizyjna "Teleexpressu". To właśnie od tego programu zaczęła się jej przygoda z dziennikarstwem, która przyniosła jej dużą popularność. Niewątpliwie wcześniejsze doświadczenia młodzieńcze przygotowały ją dobrze do roli prezenterki. Przede wszystkim nabrała pewności siebie i oswoiła się z występami publicznymi.

Pracę w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1998 roku od prowadzenia "Teleexpressu junior". Jednak zanim stała się gospodynią tego programu, przez rok uczyła się podstaw telewizji. Szybko doceniono jej talent dziennikarski. Już jako młodej praktykantce pozwolono poprowadzić kilka wydań "Teleexpressu". To było dla niej wielkie wyróżnienie.

ycipk-4fhny8

Potem był nie tylko "Teleexpress", ale również wtorkowe wydanie "Popołudnie z Jedynką", które prowadziła od października 2005 roku do stycznia 2006 roku.

Obecnie, od września 2010 roku w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej jest gospodynią programu "Między mamami". Zaś od listopada 2010 roku możemy ją także podziwiać w magazynie "Kawa czy herbata".

ycipk-4fhny8
ycipk-4fhny8
ycipk-4fhny8