Trwa ładowanie...
dbghgt2

Chichot losu

Najnowsze informacje
4.9
(14136 głosów)
Oceń:

"Chichot losu" to serial obyczajowy produkcji Telewizji Polskiej na motywach książki Hanki Lemańskiej, w reżyserii Macieja Dejczera (reżyser "Teraz albo nigdy"). Swoją premierę miał 5 marca 2011 roku na stacji TVP1 i liczy obecnie 13 odcinków.

Główna bohaterka serialu Joanna Konieczna to niezależna, pracująca w dużej firmie, rywalizująca tylko z najlepszymi młoda dziewczyna. Tę odrobinę wolnego czasu, który jej pozostaje dzieli między grono wiernych, trochę zwariowanych przyjaciółek. "Antydzieciowa japiszonka" – mówi o sobie Joanna. Unika zobowiązań i głębszych kontaktów z ludźmi. Jednakże jej życie zmienia się o 180 stopni, kiedy zgadza się zająć dziećmi przyjaciółki Elżbiety – tylko na dwa dni... Jednej nocy wszystko staje na głowie - Elżbieta ginie w wypadku samochodowym, a Joanna zobowiązuje się zostać opiekunką Karola i Agnieszki.

Dzieci przyjaciółki oraz ich pupil rudy kot całkowicie odmienią świat Joanny. Przyjdzie jej się zmierzyć z wieloma wyborami i ich konsekwencjami. Jak pogodzić karierę zawodową z opieką nad dwójką zupełnie obcych dzieci? Nie wszystko da się zaplanować i przewidzieć, ale niespodziewane zmiany, które zsyła los, mogą okazać się najlepszym, co nas dotąd spotkało. Jednocześnie obok wątku obyczajowego rozwija się wątek kryminalny. Wypadek, w którym zginęła Elżbieta, jest na tyle podejrzany, że wszczęto śledztwo w tej sprawie, którego podjęła się dociekliwa prokurator Dorota Makowska, wspomagana przez nadkomisarza Arkadiusza Wilczka.

W doborowej obsadzie serialu zobaczymy takie gwiazdy jak: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Mateusz Damięcki, Urszula Grabowska, Monika Kwiatkowska-Dejczer, Małgorzata Pieczyńska, Leszek Lichota, Mariusz Drężka, Piotr Grabowski i Łukasz Simlata.

Serial "Chichot losu" powstał na podstawie wydanej w 2006 roku nakładem Zysk i S-ka powieść Hanki Lemańskiej pod tym samym tytułem. Książka okazała się prawdziwym bestsellerem.

Chichot losu
Tytuł oryginalny

Chichot losu

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbghgt2
dbghgt2
dbghgt2