Trwa ładowanie...
d26qfy9

Camera Cafe

Najnowsze informacje
4.8
(664 głosy)
Oceń:

"Camera Café" to polska wersja popularnego francuskiego serialu telewizyjnego pod tym samym tytułem, kręcona w 2004 roku. Od 16 marca 2009 roku emitowany jest na kanale Comedy Central. Serial składa się z dwóch serii i 78 odcinków.

Jego akcja toczy się w bliżej nieokreślonej firmie w miejscu, w którym spotykają się przedstawiciele wszystkich szczebli i działów - czyli przy automacie do kawy! To z punktu widzenia kamery ukrytej w maszynie możemy podsłuchać biurowe ploteczki, zobaczyć kto knuje przeciw komu a kto z kim romansuje.

Serial w zabawny sposób przedstawia realia biurowe oraz perypetie pracowników, dla których pogawędka przy automacie do kawy jest idealną odskocznią od obowiązków służbowych. W polskiej wersji "Camera Cafe" wystąpili m.in.: Tomasz Kot, Dorota Deląg, Piotr Pręgowski i Aleksandra Nieśpielak.

Przy kawie ludzie rozmawiają o problemach życia codziennego, firmie, polityce i wszystkich nowościach, zwierzają się sobie i plotkują... Serial jest parodią życia codziennego. Niektóre z prezentowanych sytuacji bywają groteskowe, ale nigdy pozbawione sensu, bo przecież rzeczywistość bywa czasem absurdalna.

Jedyną lokalizacją serialu jest automat do kawy i obszerny korytarz firmy. Pojedyncza kamera ukazuje świat z perspektywy tego właśnie automatu. Widz jest więc niewidzialnym podglądaczem w samym środku zdarzeń.

Ten rewelacyjny serial komediowy podbił też serca Francuzów, Belgów, Włochów, Hiszpanów i Australijczyków.

Camera Cafe
Tytuł oryginalny

Camera Cafe

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

60 min.

Obsada

Doman Nowakowski

Tomasz Kot (Jacek Darewicz)

Tamara Arciuch (żona prezesa)

Dorota Deląg (Karolina)

Marcin Dorociński (Julian)

Maria Góralczyk (recepcjonistka Julka)

Grzegorz Łoszewski

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26qfy9
d26qfy9
d26qfy9