Trwa ładowanie...
dimyo8a

Brud

Najnowsze informacje
5.0
(115 głosów)
Oceń:

„Brud” (Dirt) to amerykański serial z 2007 roku. Pierwotnie wyświetlany w sieci telewizyjnej FX Network, a w Polsce w kanale Fox Life. W roli głównej występuje Courteney Cox. Serial doczekał się dwóch serii.

"Dirt" koncentruje się na życiu redakcji bezwzględnego tabloidu. Pracownicy gazety nie cofną się przed niczym, by zdobyć upragnione zdjęcia. Nawet jeśli oznacza to włamanie do kostnicy. Jaka jest prawdziwa cena sławy? Na to i wiele innych pytań odpowiada produkcja ukazująca świat pięknych i bogatych od zaplecza.

Serial w bezwzględny sposób ukazuje jak tworzy się popularne na całym globie brukowce. Jaka jest cena sławy? Jak wygląda prawdziwe Hollywood? Na te i inne pytania poznacie odpowiedzi oglądając serię, którą Courtney Cox zaznaczyła swój powrót do telewizji.

Kontrowersyjne tematy i bardzo odważne sceny przyciągały przed telewizory miliony, jednak nie podbiły Hollywood. Głównie ze względu na ukazanie prawdziwych zasad panujących w fabryce snów, co bardzo nie spodobało się aktorom i twórcom filmowym, a w szczególności redaktorom prasy brukowej, których techniki i zasady pracy zostają wyjawiane w każdym odcinku sagi.

Nie przeszkodziło to jednak kanałowi FX, który słynie z mocnych produkcji przedłużyć losy „Brudu” o drugi, pełny sezon. "Nie boimy się reakcji tabloidów, w końcu zdradzamy tajniki ich bezwzględnej pracy, a prawda zawsze w oczy kole" skomentował decyzję rzecznik prasowy stacji.

W pierwszym odcinku Lucy Spiller, bezwzględna naczelna tabloidu Dirt, jak i prestiżowego magazynu Now wykorzystuje Holta Mclarena - wschodzącą gwiazdę kina - do zbierania informacji o innych celebrytach. W zamian za dobrą prasę, Holt przekazuje jej informację o ciąży Kiry - bardzo popularnej aktorki. Kiedy wiadomość obiega świat dochodzi do tragedii...

Brud
Tytuł oryginalny

Dirt

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

46 min.

Obsada

Josh Stewart (Holt McLaren)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dimyo8a
dimyo8a
dimyo8a