Trwa ładowanie...
d1y2zk7

Bracia i siostry

Najnowsze informacje
4.7
(432 głosy)
Oceń:

„Bracia i siostry” (Brothers & Sisters) to amerykański serial telewizyjny. Pilotażowy odcinek został wyemitowany przez amerykańską stację telewizyjną ABC 24 września 2006 r. Epizod ten w Stanach Zjednoczonych obejrzało 16 milionów widzów. Produkcja składa się z pięciu serii i 109 odcinków. W Polsce emisja odbywała się w TVP1 oraz Fox Life.

"Bracia i Siostry" to fascynująca opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Walkerów z Kalifornii. Fabuła serialu toczy się wokół prywatnego i zawodowego życia pięciorga rodzeństwa. Mimo dzielących ich różnic, bezwarunkowo się wspierają. Testem ich wzajemnego oddania i miłości, będzie nagła śmierć ojca (w tej roli dwukrotnie nominowany do Złotego Globu laureat nagrody Emmy Tom Skerritt ), która zapoczątkuje odkrycie wielu nieprzyjemnych tajemnic otaczających rodzinę Walkerów. Rodzeństwo odkryje nie tylko brak 15 milionów dolarów w funduszach rodzinnej firmy, lecz przede wszystkim drugie życie człowieka, którego dotychczas uważali za wzorowego ojca i męża.

Do rodziny należą Kitty Walker (Calista Flockhart), która zmieniła swoją ścieżkę kariery, zdradzała poprzedniego narzeczonego i zaadoptowała dziecko z nowym mężem, przystojnym politykiem Robertem McCallisterem (Rob Lowe). Mamy Kevina (Matthew Rhys), otwarcie deklarującego, iż jest gejem oraz stryja Saula (Ron Rifkin), który na stare lata zmaga się z ujawnieniem swojej orientacji seksualnej.

Nawet kochanka nieżyjącego męża Nory, Holly Harper (Patricia Wettig), stała się teraz częścią rodziny, ponieważ posiada udziały w rodzinnej firmie Ojai Foods, a jej córka Rebecca (Emily Van Camp) zaręczyła się z najmłodszym Walkerem – Justinem (Dave Annable). Kto wie z czym jeszcze wyskoczą inni członkowie rodziny. Ilość afer i nieślubnego potomstwa wydaje się nie mieć końca w przesączonym winem świecie Walkerów.

W serialu „Bracia i siostry” pojawia się także Patricia Wetting laureatka Złotego Globu i trzech nagród Gemmy, której rola pani prezydent w "Skazanym na śmierć" zachwyciła krytyków. Niewątpliwą gratką dla wszystkich kobiet jest udział bardzo przystojnego Roba Lowe'a nominowanego do czterech Złotych Globów.

Bracia i siostry
Tytuł oryginalny

Brothers and sisters

Gatunek

komedia, obyczajowy, polityczny, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

42 min.

Obsada

Sunkrish Bala

Dougald Park (Patrick)

Cathy Ladman (Carla Hanson)

John Prosky (Ron Robinson)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y2zk7
d1y2zk7
d1y2zk7