Trwa ładowanie...
dwsjebo

Bezimienni

Najnowsze informacje
4.5
(26 głosów)
Oceń:

Odeszli… lecz nie zostaną zapomniani. Tak mówią o zmarłych! A co jeżeli zabójca zabrał nie tylko życie, ale także tożsamość? Dowiesz się tego w serialu "Bezimienni" ("The Forgotten").

W Stanach Zjednoczonych około czterdzieści tysięcy zmarłych wciąż nie zostało zidentyfikowanych. Nazwisk wielu z nich policja nigdy nie pozna! Tam gdzie kończą się możliwości wymiaru sprawiedliwości, zaczyna się mrówcza praca wolontariuszy zwanych „The Forgotten Network”, którzy wszelkimi siłami starają się odnaleźć ślad, który doprowadzi ich do tożsamości ofiar, a w końcu do ich zabójców. Codziennie zajmują się ciałami ofiar, które do tej pory nie zostały zidentyfikowane. Starają się odnaleźć ślady pominięte przez policję w śledztwach.

Ekipa „The Forgotten Network” spotyka się w kawiarniach, domach by dyskutować kolejne przypadki. Każdy członek grupy przynosi do stołu swoją motywację i umiejętności. Kierują się silnym poczuciem obowiązku i działania na rzecz ważnej sprawy.

Na czele grupy stoi Alex Donovan (Christian Slater), były glina z tzw. „przeszłością”. Porzucił służbę po zaginięciu jego 11-letniej córki. Używa swoich śledczych umiejętności przy rozwiązywaniu historii każdej z ofiar. Zmagając się z czasem, pracuje by nadać każdej z ofiar imię, zanim zostanie pochowana jako „bezimienna”.

Grupa „The Forgotten Network” składa się ze zróżnicowanych społecznie członków. Candace Butler (Michelle Borth) to pewna siebie, zdecydowana młoda kobieta, która znudzona swoją pracą, unika jej poprzez pomoc przy identyfikowaniu tożsamości ofiar. Lindsey Drake (Heather Stephens), nauczycielka fizyki w liceum, która pomaga by „odpokutować” za przestępstwo popełnione przez jej męża. Walter Bailey (Bob Stephenson), pełen dobrych chęci pracownik firmy telekomunikacyjnej, entuzjasta prawdziwych przestępstw, którego nadgorliwość czasami może skomplikować śledztwo.

Tyler Davies (Anthony Carrigan) to utalentowany artysta, któremu sąd nakazał dołączyć do grupy wolontariuszy. Grace Russell (Rochelle Aytes), zaradna detektyw z chicagowskiej policji. Jest łącznikiem między wydziałem, a Alex’em. To zwyczajni ludzie, którym zależy, aby bezimienne ofiary odzyskały swoją tożsamość!

Bezimienni
Tytuł oryginalny

Forgotten, The

Gatunek

dramat, kryminał, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

60 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwsjebo
dwsjebo
dwsjebo