Trwa ładowanie...
d1495yg

Bent

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Bent" to komedia romantyczna emitowana przez stację NBC. To zaskakujące, co można znaleźć, kiedy jest się nieco zagubionym w codzienności. Jak ironiczne bywa życie w momentach, gdy niespodziewanie zauważasz, że pociąga cię coś, co do tej pory odrzucało.Taką właśnie sytuację opisuje związek Alex i Pete`a. Pozornie są zupełnymi przeciwieństwami.

Alex jest silną kobietą. Ta młoda rozwódka samotnie wychowuje ośmioletnią córkę. Z zawodu jest prawniczką, co jest tym bardziej ironiczne, że jej były mąż przebywa w więzieniu skazany za oszustwa, których się dopuścił. Alex nie ma jednak zamiaru użalać się nad sobą. Postanawia zmienić swoje życie zaczynając od... odnowienia kuchni.

Z pomocą przychodzi jej Pete – budowlaniec, którego Alex zatrudnia do remontu. Mężczyzna jest uzależnionym od hazardu zapalonym serferem i niepoprawnym kobieciarzem. Bujny styl życia negatywnie wpłynął na jego pracę. Ostatnią szansą dla Pete`a jest remont u Alex. Tylko zadowolenie klientki może uratować go przed zwolnieniem.

Mężczyzna nie jest jednak przygotowany na tak silną osobowość, jaką jest Alex. Ona sama nie mogła się natomiast spodziewać, że jej twarda fasada upadnie równie szybko, jak ściany starej kuchni.

Jakby tego było mało, Pete musi zmierzyć się ze swoim ojcem – Waltem. Rywalizuje on z synem o miano największego kobieciarza roku, by potwierdzić, że jabłko padło niedaleko od jabłoni.

Twórcą "Bent" jest Tad Quill, który pracował również nad serialami "Hoży Doktorzy" oraz "Spin City".

W "Bent" występują: Amanda Peet, David Walton, Jeffrey Tambor, Joey King, Margo Harshman.

"Bent" to serial o dwójce ludzi, którzy są nieco "pokrzywieni" (bent), ale na pewno nie są załamani życiowymi doświadczeniami.

Bent
Tytuł oryginalny

Bent

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Margo Harshman (Screwsie)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1495yg
d1495yg
d1495yg