Trwa ładowanie...
d4daa0l

Aż po sufit!

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:

"Aż po sufit!" to serial obyczajowy realizowany przez stację TVN. To współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi.

Życiowe zakręty, miłosne wzloty i upadki oraz walka o własne marzenia – to losy rodziny Domirskich, głównych bohaterów serialu "Aż po sufit!".

W produkcji TVN występuje plejada gwiazd, m.in. Edyta Olszówka, Małgorzata Foremniak, Dorota Segda, Cezary Pazura i Mariusz Bonaszewski. Nie brakuje także utalentowanych aktorów młodego pokolenia, w tym Karoliny Staniec ("Miasto 44"), Krzysztofa Chodorowskiego ("Mój rower"), Kamila Szeptyckiego ("Kamienie na szaniec") oraz Eriki Karkuszewskiej ("Dzwony wojny").

"Aż po sufit!" to serial realizowany przez ekipę, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Producentem jest Dorota Chamczyk, znana m.in. z "Lekarzy", "Teraz albo nigdy", "Magdy M." czy "Na Wspólnej". Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Bartek Konopka oraz Julia Kolberger.

"Aż po sufit!" to adaptacja produkcji "Packed to the Rafters" nadawanej przez telewizję Seven Network. Losy rodzinny Raftersów były absolutnym numerem jeden wśród australijskich seriali. Do dziś "Packed to the Rafters" ma miano kultowego serialu. Za polskie scenariusze odpowiada zespół scenarzystów pod kierunkiem Marcina Baczyńskiego, scenarzysty filmu "Listy do M.".

Zdjęcia do "Aż po sufit!" kręcone były w Warszawie oraz Gdyni.

Aż po sufit!
Tytuł oryginalny

Aż po sufit!

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Kamil Szeptycki (Tomek Domirski)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4daa0l
d4daa0l
d4daa0l