Trwa ładowanie...
d14nth6

Apetyt na życie

Najnowsze informacje
4.8
(591 głosów)
Oceń:

„Apetyt na życie” polski serial obyczajowy, emitowany na antenie TVP2 od 1 marca 2010 roku do 8 czerwca 2010 roku. Składa się z jednej serii i 26 odcinków.

Bohaterowie serialu "Apetyt na życie" to grupa przyjaciół, którzy poznali się podczas studenckich wyjazdów zarobkowych. Żeby tanio podróżować, kupili na spółkę starego VW Busa i pomalowali go na zwariowane kolory. Żartowali, że to ich pojazd kosmiczny, stąd określenie grupy – „załoga”. Dziś, jako trzydziestolatkowie mają dobrą pracę, rodzinę, a nawet dzieci. W pędzie codziennego życia "Załodze", jak o sobie mówią, udaje się znaleźć czas na wzajemną pomoc i wsparcie.

Łączy ich labirynt spraw, także tych sercowych, wzlotów i upadków zawodowych oraz dylematów moralnych. Mają też wspólny biznes i jednocześnie miejsce spotkań, klubokawiarnię "Dobre miejsce", gdzie rozgrywa się znaczna część akcji.

W serialu znajdziemy zaskakujące zwroty akcji, dowcipne i cięte dialogi, niezapomniane riposty, wzruszające i przejmujące sceny, różne osobowości, barwne, czasem wręcz nieobliczalne temperamenty i - niepowtarzalny nastrój. Reżyserem serialu jest Michał Rogalski, a wśród aktorów znaleźli się Katarzyna Gniewkowska, Krzysztof Stelmaszyk, Krystian Wieczorek, Bartosz Porczyk i Agnieszka Wosińska.

W pierwszym odcinku Lidka, Julia, Zuza i Anna urządzają mieszkanie dla Darka. Nie ma z nimi Alicji, która musi przygotować przyjęcie urodzinowe dla swojej córki Ady. Okazuje się, że Mateusz, mąż Alicji, nie będzie na przyjęciu. Anna nakrywa w studiu TV w intymnej sytuacji Roberta ze stażystką. Czy Ada wybaczy Mateuszowi, że cały czas zaniedbuje rodzinę? Jak Anna zareaguje na zdradę? Dlaczego Maciek chce nagle wrócić z Berlina?

Kierownictwo TVP 2 zdecydowało, iż ze względu na słabe wyniki oglądalności „Apetytu na życie” oraz nienajlepsze wyniki serialu w dodatkowych badaniach przeprowadzonych wśród widzów nie powstaną kolejne odcinki produkcji. W walce o widzów serial przegrał z "Detektywami" i "Faktami" TVN, a także z programem "Jaka to melodia" w TVP1.

Apetyt na życie
Tytuł oryginalny

Apetyt na życie

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Daria Widawska (Lidia Rylska)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14nth6
d14nth6
d14nth6