Trwa ładowanie...
d1475fn

Amanda O.

Najnowsze informacje
4.3
(36 głosów)
Oceń:

Amanda O jest kobietą na topie: uwielbianą aktorką telenowel, gwiazdą popu i ulubionym celem paparazzi.

Uzależniona od kamer i swojego image’u, Amanda rejestruje każdy ruch za pomocą własnej kamery, dokumentując swój sukces w wideoblogu. Przywykła już, że tabloidy nicują jej życie prywatne – Amanda tego nie znosi, ale nauczyła się z tym żyć.

Jednak jedna z gazet oskarża ją o kradzież. Podczas rozdania nagród Amandę otacza grupa dziennikarzy żądających wyjaśnień. Gwiazda ucieka w panice, przez chwilę żałując, że nie jest kimś innym. Następnego dnia Amanda budzi się w obcym, strasznym miejscu, cała posiniaczona. Przeżywa wstrząs, gdy zauważa plakat promujący jej ostatnią telenowelę, a na nim… twarz innej kobiety. Próbując wydostać się z tego miejsca Amanda poznaje Dantego, tajemniczego mężczyznę, który niebawem stanie się jej jedynym oparciem. Amanda wraca do domu, jednak nikt, nawet jej mąż, jej nie rozpoznaje; została zastąpiona przez inną kobietę, która skradła jej imię, tożsamość, życie i karierę.

Relacje Amandy z tajemniczym Dantem są dość burzliwe, mimo to mężczyzna oferuje jej pracę i pomoc. Gwiazda postanawia odbudować swoje życie: chce stworzyć sobie nową osobowość przy użyciu cyberprzestrzeni. Za wszelką cenę chcę wzbudzić zainteresowanie mediów i odzyskać straconych fanów. Jeszcze nie wie, że czeka ją długa, ciężka praca, podróż w głąb samej siebie i wielka przemiana – a końcem tej drogi będzie miłość. I Dante…

Amanda O.
Tytuł oryginalny

Amanda O.

Gatunek

serial

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1475fn
d1475fn
d1475fn