Trwa ładowanie...
djg4w4k

Allen Gregory

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

„Allen Gregory” to amerykański serial animowany, stworzony w 2011 roku dla stacji Fox. Producentem wykonawczym jest producent „Family Guy”, David Goldman. Pierwsza seria ma składać się z trzynastu odcinków.

Główny bohater, Allen Gregory De Longpre, odziedziczył wyjątkowe cechy po swoim ojcu - Richardzie. Richard z kolei jest w związku z mężczyzną, Jeremym. Czwartym członkiem rodziny jest Julie, adoptowana siostra Allena z Kambodży.

Serial opowiada o najsłynniejszym siedmiolatku na świecie, którego czeka największe wyzwania - szkoła podstawowa ze zwykłymi dziećmi. W pierwszych dniach szkoły będzie miał kontakt z innymi dziećmi. Allen sprawia wrażenie outsidera, ale w rzeczywistości chce się dopasować do innych, zwykłych dzieci.

Swoich głosów w serialu użyczyli: Jonah Hill (Allen Gregory De Longpre), Nat Faxon (Jeremy), French Stewart (Richard), Joy Osmanski (Julie), Cristina Pucelli (Patrick) i Will Forte (Rossmyre). Producentami wykonawczymi są Hill, Mogel, Goodman, Peter Chernin i Katherine Pope.

Allen Gregory
Tytuł oryginalny

Allen Gregory

Gatunek

animowany, serial

Kraj produkcji

USA

Scenarzysta
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djg4w4k
djg4w4k
djg4w4k