Trwa ładowanie...
d355rq4

Agent przyszłości

Najnowsze informacje
5.0
(55 głosów)
Oceń:

Główny bohater serialu "Agent przyszłości" Jake Foley (Christopher Gorham) to technik komputerowy pracujący dla amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA).

Pewnego dnia na skutek pechowego zbiegu okoliczności do jego krwioobiegu przedostają się prototypowe nanoroboty, które w krótkim czasie wyposażają go w nadludzkie umiejętności. Jake dysponuje teraz ogromną siłą, szybkością równą świetlnej, doskonałym słuchem i wzrokiem, potrafi się również „porozumiewać” z komputerami. Agencja, dla której pracuje, postanawia wykorzystać ten dar i zrobić z niego superagenta.

Jake może teraz zrealizować dziecięce marzenia – zostać tajnym agentem, obdarzonym na dodatek „supermocami”. Niestety, w rzeczywistości życie superbohatera nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać.

Konieczność ukrywania specjalnych zdolności generuje niespodziewane problemy, a podwójne życie i tajne zadania rodzą poważne dylematy. W ich rozwiązywaniu oraz odnalezieniu się w nowej sytuacji pomaga Jake’owi jego mentor i opiekun - agent Kyle Durate (Philip Anthony-Rodriguez), zakochana w nim Dr Sarah Heywood (Marina Black) i pozostali członkowie Zespołu Operacji Specjalnych NSA.

Agent przyszłości
Tytuł oryginalny

Jake 2.0

Gatunek

dramat, sci-fi, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d355rq4
d355rq4
d355rq4