Trwa ładowanie...
d3snjwf

90210

Najnowsze informacje
4.6
(2472 głosy)
Oceń:

Serial „90210” to współczesna kontynuacja kultowego „Beverly Hills 90210". Już w pierwszym roku nadawania (2008) serial zdobył nominację do Nagrody Amerykańskiej Publiczności (People’s Choice) w kategorii: Ulubiony nowy dramat telewizyjny. Serial składa się z trzech sezonów. W Polsce pierwsza seria serialu miała swoją premierę w telewizji Polsat w 2009 roku.

„90210” opowiada o trzypokoleniowej rodzinie, koncentrując się jednak na losach nastoletniego rodzeństwa: Annie Wilson (w tej roli: Shenae Grimes, znana z serialu –„Degrassi: Nowe pokolenie”) i jej brata, Dixona (Tristan Wilds, „Prawo ulicy”). West Beverly Hills High to prestiżowa placówka, ciesząca się złą sławą – uczęszczają do niej uczniowie zbyt bogaci i zbyt pewni siebie. Imprezy i seks, narkotyki i alkohol – to główne zajęcie uczniów. Już pierwszy dzień nauki uświadomi Annie i Dixonowi, że w niczym nie przypomina ono tego, co zdołali dotąd poznać.

W nowej odsłonie zobaczymy ponownie Kelly Taylor (w tej roli Jennie Garth), którą widzowie pamiętają z niezapomnianego „Beverly Hills, 90210”. Kelly jest teraz dojrzałą kobietą, odpowiedzialną nie tylko za wychowanie kilkuletniego synka, ale także za dorastającą siostrę i innych podopiecznych z West Beverly High. Obok wspomnianej Jennie Garth, w „90210” gościnnie wystąpią również inne gwiazdy „Beverly Hills, 90210”, które powtórzą swoje role w nowej wersji tego serialu.

W rolach drugoplanowych występują znani z pierwszej wersji: Nat Bussichio (Joe E. Tata), właściciel „Peach Pit” oraz Jackie Taylor (Ann Gillespie), mama Kelly i Silver. Jako nawiązanie do pierwszej „edycji” tego serialu pojawi się również uczennica, nazwiskiem Hannah Zuckerman-Vasquiez – reporterka szkolnej telewizji, a prywatnie córka Andrei Zuckerman, szefowej gazetki szkolnej sprzed dwudziestu lat. Nawiązaniem "902010" do dawnej produkcji jest także postać Daphne "Silver" Silver, która jest przyrodnią siostrą Kelly Taylor i Davida Silvera.

Gwiazdy przeboju lat 90. - „Beverly Hills, 90210” stały się ikonami mody i stylu. Teraz poznajmy młodsze pokolenie – bohaterów serialu „90210” i ich problemy, dramatyczne wybory i miłosne perypetie. Są młodzi, atrakcyjni i stać ich na wszystko.

90210
Tytuł oryginalny

90210

Gatunek

dramat, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

40 min.

Obsada

Grey Damon (Kelner)

Aimee Teegarden (Rhonda Kimble)

Rob Thomas

Robert Hoffman (Caleb)

Rita Ora (Rita Ora)

Josh Zuckerman (Max Miller)

Dina Meyer (Sheila)

Meghan Markle

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3snjwf
d3snjwf
d3snjwf