Trwa ładowanie...
d346pl4

"Celebrity Splash"

Najnowsze informacje
1.8
(6 głosów)
Oceń:

"Celebrity Splash" to program, który powstał w 2012 roku w Holandii. Format jest własnością firmy Eyeworks, czyli tej samej, która stworzyła "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Do tej pory produkcję można było oglądać w ponad dwudziestu krajach świata m.in. w: Niemczech, Wielkiej Brytanii, Chinach, Brazylii, Argentynie, Hiszpanii, Szwecji, Ukrainie, Australii, Finlandii i Stanach Zjednoczonych. Wszędzie, gdzie się pojawił, zyskiwał ogromne zainteresowanie widzów i cieszył się wielką popularnością. I tak np. w Wielkiej Brytanii przed telewizorami zasiadało ponad 6,3 miliona osób.

W show występuje dwudziestu czterech zawodników: dwanaście kobiet i tyle samo mężczyzn. Wszyscy są podzieleni na sześć grup - każda z nich bierze udział w jednym z czterech eliminacyjnych odcinków. Rywalizacja pomiędzy drużynami polega na wykonywaniu widowiskowych skoków z trampoliny (w grę wchodzą również salta i różnorodne akrobacje). Najlepsi uczestnicy z każdego odcinka awansują do kolejnego etapu, aż do finału.

Wszystkie powietrzne ewolucje będą wykonywane pod okiem profesjonalistów, którzy przygotują wcześniej gwiazdy do występu. Jednak z każdym odcinkiem poziom trudności będzie wzrastał. Skoki będą wykonywane aż z czterech dostępnych wysokości: trzech, pięciu, siedmiu albo dziesięciu metrów. O tym, z której trampoliny skoczy zawodnik, decyduje on sam. Każdy występ będzie oceniany przez czterosobowe jury. Po zaprezentowaniu się każdej gwiazdy jurorzy będą przyznawać punkty. Swój głos oddadzą także telewidzowie za pomocą wysyłanych na zawodnika SMS-ów.

I EDYCJA:

1. Rozalia Mancewicz
2. Odeta Moro
3. Monika Mrozowska
4. Misheel Jargalsajkhan
5. Julia Wróblewska
6. Ilona Felicjańska
7. Elżbieta Jędrzejewska
8. Dorota Czaja
9. Aleksandra Ciupa
10. Saszan
11. Włodzimierz Matuszak
12. Tomasz Puzon
13. Robert Moskwa
14. Radosław Liszewski
15. Przemysław Saleta
16. Przemysław Cypryański
17. Piotr Świerczewski
18. Maciej Dowbor
19. Dariusz Kuźniak
20. Andrzej Szczęsny
21. Andrzej Supron
22. Adam Kraśko
23. Andrzej Młynarczyk
24. Bilguun Ariunbaatar

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d346pl4
d346pl4
d346pl4