Trwa ładowanie...
d3zibb6
d3zibb6

"Celebrity Splash" - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Celebrity Splash
Podziel się
d3zibb6

"Celebrity Splash" to program, który powstał w 2012 roku w Holandii. Format jest własnością firmy Eyeworks, czyli tej samej, która stworzyła "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Do tej pory produkcję można było oglądać w ponad dwudziestu krajach świata m.in. w: Niemczech, Wielkiej Brytanii, Chinach, Brazylii, Argentynie, Hiszpanii, Szwecji, Ukrainie, Australii, Finlandii i Stanach Zjednoczonych. Wszędzie, gdzie się pojawił, zyskiwał ogromne zainteresowanie widzów i cieszył się wielką popularnością. I tak np. w Wielkiej Brytanii przed telewizorami zasiadało ponad 6,3 miliona osób.

W show występuje dwudziestu czterech zawodników: dwanaście kobiet i tyle samo mężczyzn. Wszyscy są podzieleni na sześć grup - każda z nich bierze udział w jednym z czterech eliminacyjnych odcinków. Rywalizacja pomiędzy drużynami polega na wykonywaniu widowiskowych skoków z trampoliny (w grę wchodzą również salta i różnorodne akrobacje). Najlepsi uczestnicy z każdego odcinka awansują do kolejnego etapu, aż do finału.

Wszystkie powietrzne ewolucje będą wykonywane pod okiem profesjonalistów, którzy przygotują wcześniej gwiazdy do występu. Jednak z każdym odcinkiem poziom trudności będzie wzrastał. Skoki będą wykonywane aż z czterech dostępnych wysokości: trzech, pięciu, siedmiu albo dziesięciu metrów. O tym, z której trampoliny skoczy zawodnik, decyduje on sam. Każdy występ będzie oceniany przez czterosobowe jury. Po zaprezentowaniu się każdej gwiazdy jurorzy będą przyznawać punkty. Swój głos oddadzą także telewidzowie za pomocą wysyłanych na zawodnika SMS-ów.

I EDYCJA:

d3zibb6
 1. Rozalia Mancewicz
 2. Odeta Moro
 3. Monika Mrozowska
 4. Misheel Jargalsajkhan
 5. Julia Wróblewska
 6. Ilona Felicjańska
 7. Elżbieta Jędrzejewska
 8. Dorota Czaja
 9. Aleksandra Ciupa
 10. Saszan
 11. Włodzimierz Matuszak
 12. Tomasz Puzon
 13. Robert Moskwa
 14. Radosław Liszewski
 15. Przemysław Saleta
 16. Przemysław Cypryański
 17. Piotr Świerczewski
 18. Maciej Dowbor
 19. Dariusz Kuźniak
 20. Andrzej Szczęsny
 21. Andrzej Supron
 22. Adam Kraśko
 23. Andrzej Młynarczyk
 24. Bilguun Ariunbaatar
d3zibb6
d3zibb6