wp

"Tylko taniec": słynny Kaczorex wymiata na scenie!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Tylko taniec": słynny Kaczorex wymiata na scenie!
(GM/POLSAT)

W przyszłym odcinku programu "Tylko taniec. Got to dance" jednym z uczestników będzie znany w środowisku tanecznym Kaczorex!

Kiedy w wieku 8 lat Michał Kaczorowski wykonywał swoje pierwsze kroki breakowe, stawiając je na wytartej wykładzinie w szkolnej świetlicy we Włocławku, nie przypuszczał, że kilkanaście lat później wyjdzie na scenę w Londynie jako Kaczorex - jeden z szesnastu najlepszych popperów zaproszonych do finału jednego z najważniejszych światowych wydarzeń streetdanceowch: "UK Bboy Championship".

wp

Jedna z jego dewiz życiowych, którymi się kieruje, brzmi: "granica jest tylko tam, gdzie sam sobie ją postawisz. Nie stawiając jej wcale, będziesz kim tylko zechcesz". Patrząc na jego dokonania, można powiedzieć, że skutecznie broni swojej tezy.

Pomimo, że popping tańczy przez 5 lat osiągnął w nim naprawdę dużo: reprezentował Polskę na międzynarodowych zawodach Eurobattle (Portugalia) i jako pierwszy Polak w historii (wraz z Lipskeem) występował w finałowych Juste Debout we Francji (najbardziej znane i prestiżowe zawody taneczne na świecie).

Alan Andersz w trakcie jego występu komentował:

- Jaki to jest gość! Jaki to jest kozak, jaki to jest kooozaaaak!

wp
(fot. GM/POLSAT)
Podziel się
(fot. GM/POLSAT)
Podziel się
Trwa ładowanie
.
.
.
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Podziel się na Facebooku
wp
wp
wp