"Taniec z gwiazdami": Rafał Jonkisz zatańczy z Agnieszką Kaczorowską?

teleshow.WP | aktualizacja 2016-02-01 (09:36) 6 miesięcy 29 dni 18 godzin i 32 minuty temu | 0 opinii

Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015, w rozmowie z Wirtualną Polską zdradził, jak radzi sobie na parkiecie i czy widziałby się u boku Agnieszki Kaczorowskiej w "Tańcu z gwiazdami".Rafał Jonkisz uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie. Od blisko sześciu lat jego największą pasją jest akrobatyka. W 2014 roku Rafał zdobył wicemistrzostwo świata podczas zawodów World Show Dance Championships 2014 w Pradze. Swoje umiejętności prezentował także podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Mogliśmy go również oglądać w polskiej edycji programu "Mam Talent!", gdzie dotarł do ćwierćfinału. Podczas tegorocznych wakacji wziął udział w konkursie Mister Lata 2015, w którym zwyciężył.

Dziś Jonkisz odcina kupony od zdobytej popularności i chce jak najlepiej wykorzystać swoje tzw. "pięć minut sławy". Czy zobaczymy go zatem w wiosennej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"?

- Może będę. Może zatańczę, może zaśpiewam. Zobaczymy, czas pokaże. (...) Ze mnie jest fatalny tancerz. Kiedy kumple chodzili na imprezy, bawili się i rozwijali swoje taneczne umiejętności, ja siedziałem na sali treningowej i szlifowałem zupełnie inne zdolności - akrobatyczne. Mam więc spore braki, ale jeśli kiedykolwiek miałbym wystąpić w takim programie, to te wszystkie godziny spędzone na sali dałyby mi tyle umiejętności, że dałbym sobie radę - powiedział Rafał Jonkisz w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy Mister Poski 2015 (tak jak jego poprzednik - Rafał Maślak) widziałby się na parkiecie u boku Agnieszki Kaczorowskiej, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. AKPA)


oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!