Bilguun kręci z Pietrasińską!

VIVA Polska | aktualizacja 2013-09-25 (13:26) 2 lata 11 miesięcy 2 dni 3 godziny i 38 minut temu | 0 opinii

Chodzą słuchy, że Bilguun Ariunbaatar i Monika Pietrasińska kręcą ze sobą. Szykuje się zderzenie dwóch wyjątkowych osobowości. Na pewno będzie gorąco! Takiej pary, w takich rolach, polski show biznes jeszcze nie widział! Tylko o co w tym chodzi?Chodzą słuchy, że Bilguun Ariunbaatar i Monika Pietrasińska kręcą ze sobą. Szykuje się zderzenie dwóch wyjątkowych osobowości. Na pewno będzie gorąco! Takiej pary, w takich rolach, polski show biznes jeszcze nie widział! Tylko o co w tym chodzi?

Prowadzący program "Puk, puk to my!" oraz gwiazda serialu "Miłość na bogato" wzięli udział w promocji pasma horrorów "Straszny Październik". Krótkie filmiki z Moniką i Bilem w zabawny sposób nawiązują do produkcji, które będzie można oglądać codziennie na antenie VIVA Polska już od 1 października.

Bil i Monika wcielą się to w aktorów z "REC", to w ofiary "Domu Strachu", spotykamy ich w "Sanktuarium" oraz... tego już lepiej nie zdradzać! Prawie pięć tygodni filmów, a w każdym premiery dwóch promosów z Bilem i Moniką! Przy horrorach można umrzeć ze strachu, przy tej parze umrzecie ze śmiechu!(fot. AKPA)


(fot. AKPA)
oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Polub WP Teleshow na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!