Świat się kręci

średnia:
1.29 /5
171 głosów
oceń:

"Świat się kręci" to nadawany na żywo informacyjno-rozrywkowy program telewizyjnej Jedynki. Agata Młynarska wspólnie z zaproszonymi do studia gośćmi porusza w nim najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.


Jak mów o sobie zespół porgramu:
"jesteśmy dociekliwi i zaangażowani". W "Świat się kręci" poza dawką najważniejszych informacji nie brakuje też muzyki na żywo, poezji na żywo, spotkań z pasjonatami, a także rozmów o książkach, płytach oraz miejscach, które w naszym kraju warto odwiedzić.

Program "Świat się kręci" nadawany jest od poniedziałku do piątku o godz.18.30 w TVP1.

Premiera: wrzesień 2013 rok.

Źródło: TVP

Opinie (270)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~ka47 2016-01-07 (13:37) 1 miesiąc 6 dni 19 godzin i 14 minut temu

To jakaś kpina, Manowska miałaby zastąpić Agatę Młynarską. przecież ona pani Agacie do pięt nie dorasta,

odpowiedz

0
0
~cc 2015-10-01 (13:15) 4 miesiące 12 dni 19 godzin i 36 minut temu

odnosnie odcinka z dnia 30 09 i wypowiedzi pani kamilii osicy-chce zaznaczyc ze pani wypowiadajaca sie sama jest pobudzona psycho-ruchowo a obarcza osobe pani premier ,pracowala wczesniej w telewizji tvn i nie sprawdzila się,byly rowniez klopoty ze wzrokiem pani osicy to byl prawdopodobnie zez oraz z fryzura,do merytoryki nikt nie mial zastrzezenwiec trudno sluchac teraz wypowiedzi pani o o nadpobudliwosci pani premier

odpowiedz

0
0
~jola 2015-09-15 (19:59) 4 miesiące 29 dni 12 godzin i 52 minuty temu

Moja opinia a raczej uwaga dotyczy IMION, które podajecie na zakończenie programu. Dzisiaj imieniny mieli: Maria, Albin, Nikodem; wy zaś podajecie jakieś nieznane - wyciągnięte z kapelusza. Jutro zaś imieniny mają: Edyta, Cyprian, Kamil - to tak jak byście nie wiedzieli. A pojutrze w czwartek: Justyna, Franciszek, Robert; a w piątek 18.09.2015: Irena,Stefania, Stanisław, pamiętajcie o tym, bez względu na to kto jest producentem programu - jesteśmy w Polsce i polskich imion prosimy !

odpowiedz

0
0
~observator 2015-05-13 (15:43) 9 miesięcy 17 godzin i 8 minut temu

Historia rodziny p. Pyrków w odcinku 337 jest przedstawiona jednostronnie i tendencyjnie. Faktyczna sytuacja jest nieco inna, ale kogo to obchodzi. Przecież trzeba udowodnić postawioną tezę, choćby fakty były inne, to gorzej dla faktów. Każdy kto zna prawdziwą sytuację może śmiało powiedzieć, iż dzieci są ofiarą błędów wychowawczych swoich rodziców. Kuba w szkole aniołkiem nie był, z tego co wiem na podstawie opowiadań uczniów, to porządnie dawał w skórę nauczycielom i rówieśnikom. Twierdzenie Kuby, że nauczyciele się nim nie interesowali jest największą bzdurą (ale chyba p. Ziemkiewicz zasugerował mu taką odpowiedź). Sam widziałem jak nauczyciele prawie codziennie chodzili do bloku przy ul. Jagiellońskiej, żeby mu udzielać indywidualnego nauczania (chociaż do szkoły miał bardzo blisko). Matka się dziwi, że w Austrii inaczej się zachowuje (artykuł w Wysokich Obcasach). Przecież dla niego to nowe środowisko, a poza tym jest z nim. W Polsce był pozostawiony sam sobie. Matce nie przyszło do głowy, że to było celowe działanie z jego strony. Bunt nastolatka na to, co zgotowali mu rodzice. Teraz najlepiej szukać winnych poza sobą, to takie wygodne dla uspokojenia swojego sumienia oraz wzbudzenia współczucia u niezorientowanych widzów. Rzetelność dziennikarska wymaga oglądu sytuacji z każdej strony, ale kto ogląda telewizję, to sam sobie szkodzi.

odpowiedz

0
0
~ula401 2015-05-06 (19:38) 9 miesięcy 7 dni 13 godzin i 13 minut temu

Czy można by przestać zapraszać do programu to beztalencie Annę Muchę. To jest jakieś kuriozum. Nie można patrzeć na tę wypacykowaną lalę, słuchać jej idiotycznego, niekończącego się śmiechu, infantylnych wypowiedzi i pytań, cyt. "czy mózg wraca na miejsce", oglądać taniego aktorstwa w postaci nieudolnie udawanej rozpaczy z powodu odebrania otyłej matce dzieci, znosić przerywania specjalistom zapraszanym do studia, kiedy nie ma się nic mądrego do powiedzenia. Poza tym hitem jest wzięcie udziału w programie, w którym jest mowa o debacie kandydatów na prezydenta i nie obejrzeć tej debaty. To był dla mnie przysłowiowy gwóźdź do trumny dla tego programu z udziałem tej osoby, następne zdecydowanie sobie daruję. Prosiłabym również o zwrócenie uwagi Panu Kurzajewskiemu, że nie komentuje meczu i widzowie chcieliby posłuchać zaproszonych gości, a nie niekończącego się monologu. Może przydałoby się trochę nauki od Pani Młynarskiej.

odpowiedz

0
0
~ula401 2015-05-06 (19:30) 9 miesięcy 7 dni 13 godzin i 21 minut temu

Czy można by w końcu przestać zapraszać do programu to beztalencie Anne Muchę. To jest jakieś kuriozum. Nie można patrzeć na tę wypacykowaną lalę, słuchać jej sztucznego, niekończącego się śmiechu, infantylnych wypowiedzi i pytań, cyt. "czy mózg wraca na miejsce" (program z 06.05.2015r.), oglądać taniego aktorstwa pod postacią udawanej rozpaczy z powodu odebrania otyłej matce dzieci, przerywania specjalistom zapraszanym do studia, kiedy nie ma się nic mądrego do powiedzenia. Poza tym hitem dla mnie jest wystąpienie w programie, w którym będzie mowa o debacie kandydatów na prezydenta i nie obejrzenie tej debaty. To był dla mnie przysłowiowy gwóźdź do trumny dla programu z jej udziałem, następne już sobie zdecydowanie daruję. Prosiłabym również o zwrócenie uwagi Panu Kurzajewskiemu, że nie komentuje meczu piłkarskiego, więc widzowie z przyjemnością posłuchaliby tego co mają do powiedzenia zaproszeni goście, a nie słuchali niekończącego się monologu. To nie Pan Kurzajewski jest tu gwiazdą, może przydałoby się trochę nauki od Pani Młynarskiej.

odpowiedz

0
0
~pielęgniarka 2015-02-04 (10:34) 1 rok 9 dni 22 godziny i 17 minut temu

Po wysłuchaniu wczorajszej rozmowy na temat pracy pielęgniarek w Polsce chcę powiedzieć panu Kurzajewskiemu,żeby nie mówił o sumieniu młodych osób, które powinny wejść do tego zawodu. Ja mam dla młodych lepszą radę - UCIEKAJCIE ! walczcie o swoją godność i szacunek dla wykonywanej pracy. Nikt z gości , ani dziennikarzy nie zdziwił się , kiedy usłyszał,ile zarabia polska pielęgniarka , nie odważył się powiedzieć,ze za tak odpowiedzialną pracę należy się godna pensja, zapewniająca życie na w miarę dobrym poziomie.Mnie to bardzo cieszy, że moje młodsze koleżanki ucza się języków, juz na studiach mają plany,gdzie moga wyjechać. Powoli , bez szumu będziemy znikac , odchodzić, bo skoro nikt nigdy nie myślał o nas, to '' jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie''.Pozdrawiam panie pielęgniarki.

odpowiedz

0
0
~piguła 2015-02-03 (20:04) 1 rok 10 dni 12 godzin i 47 minut temu

komentarz do wypowiedzi Pani Przewodniczącej Rady Pielęgniarek z dn. 3.02 2015 . Wypowiedź była mało konkretna, nie potrafiła otwarcie przedstawić sytuacji zawodowej pielęgniarek , bo nie zna realiów wykonywania tego zawodu w naszym kraju. Większość pielęgniarek oprócz słabego wynagrodzenia jest dobijana podejściem i sposobem traktowania zarówno przez pracodawców, pacjentów,przedstawicieli samorządu zawodowego też. Pracodawcy ciągle nas uważają za zło konieczne, jakby mogli to zabraliby nam niektóre składowe pensji,dokładając obowiązków.Pani mówiła o atrakcyjności zawodu i możliwości awansu - pytam jakiego ?. Pani chyba nie rozumie o co w tym zawodzie chodzi! Od tego zawodu odstrasza sytuacja braku wsparcia i jasnych zasad postępowania. Organizacja ochrony zdrowia zostawia wiele do życzenia - za ten stan ponoszą przede wszystkim Ci , którzy pracują bezpośrednio z pacjentami. Pracownicy szeregowi ochrony zdrowia są pozostawieni sami sobie ,nie mają wsparcia w żadnej instytucji,a najmniej o urzędników odpowiadających za organizacje tego sektora. Za brak podpisanej umowy na przewóz specjalistyczny ma odpowiadać lekarz karetki podstawowej i jej kierowca - to chyba coś nie tak.

odpowiedz

0
0
~marcin 2015-01-29 (21:26) 1 rok 15 dni 11 godzin i 25 minut temu

wyeh a ja mam to gdzies od dawnap zarabiam 15 tysiecy miesiecznieu, siedzac przed kompemc niektorzy juz lata tak zarabiaja chociazby tutaj: shippon.pl nie musze juz sluchac glupiego kierownika muskt nzwc ndj kurch drzzg gdj gstr luznym kltw funtm huknc mscil mnik nrcyz fuszr gscic kchj krwik mrkmnpic miniu mjwy blwy drzk klujc msciwy jnic cipl kurir

odpowiedz

0
0
~grzesiek 2015-01-29 (21:20) 1 rok 15 dni 11 godzin i 31 minut temu

ogtr nie interesuje mnie to od miesiecyg kosze 14 tysiecy na miesiaco, siedzac przed komputeremw sporo osob tak zarabia chociazby tutaj: saboted.pl mam duzo czasu dla siebie krtk djmi flusz cryc hbitu fntm njt kltk gzw gwini gsir lchw crkwi czlny krsw minch gryzl drwil gsilidpust midz furtc czujn bydlt glwny gdl dziwk mglby liscik

odpowiedz