Trwa ładowanie...

"Chłopaki do wzięcia". Sebastian "Jezus" wcale nie jest biedny. Co miesiąc dostaje pokaźną kwotę

Sebastian zwany Jezusem to jeden z bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna ma za sobą kryzys bezdomności, żył w lesie. Poza tym borykał się z problemami finansowymi, nie brakowało mu długów. Okazuje się, że Sebastian jednak ma dochód. I to spory.

Sebastian zwany Jezusem to bohater programu "Chłopaki do wzięcia"Sebastian zwany Jezusem to bohater programu "Chłopaki do wzięcia"Źródło: Kadr z programu
dsm17gq
dsm17gq

Sebastian, zwany "Jezusem", jest znany z programu "Chłopaki do wzięcia". Uchodzi za postać żyjącą w skromności i bliskości z naturą, zwłaszcza po doświadczeniu kryzysu bezdomności i życiu w lesie. W programie dzielił się swoim minimalistycznym stylem życia. Preferował mycie wodą z ziołami i unikał kosmetyków, co budowało jego wizerunek ascety.

Sebastian zaskoczył widzów, gdy w jednym z odcinków wyjawił, że ma masę długów, które są efektem niespłacania kredytów i pożyczek. Jego sytuacja finansowa okazała się bardziej skomplikowana niż wskazywało minimalistyczne życie uczestnika programu. A to jeszcze nie koniec niespodzianek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Seriale w 2024. Szykują się genialne premiery!

Sebastian "Jezus" z "Chłopaków do wzięcia" nie jest biedny. Ma wysoki dochód

Niespodziewanie "Jezus" z "Chłopaków do wzięcia" ujawnił, że jego skromne życie jest finansowane przez dwie renty, które wpływają na konto co miesiąc, zapewniając mu stabilność finansową, której wielu mogłoby pozazdrościć.

dsm17gq

Zdradził na TikToku, że jedna z rent pochodzi z Polski, natomiast druga, znacznie wyższa, z Norwegii, gdzie spędził dużą część swojego życia. Łącznie, według serwisu telemagazyn.pl, dysponuje on kwotą około 10 tysięcy złotych miesięcznie, co stawia go w komfortowej sytuacji finansowej - szczególnie biorąc pod uwagę polskie warunki.

Mimo dotychczasowych problemów finansowych i długów, które ciążyły na Sebastianie, obecne dochody pozwalają mu nie tylko na pokrycie zobowiązań, ale również na finansowanie zainteresowań i prowadzenie życia zgodnie z własnymi standardami.

- Posiadam dwie renty. Pierwsza jest z Polski - to kilka stówek. [...] Druga renta, jako że spędziłem dużą część życia w Norwegii, to pochodzi z tego kraju. [...] A jak to jest z Norwegii? Myślę też, że za bardzo nie ma co o tym mówić, inne warunki, inna waluta itd. [...] Jak na polskie warunki jest to naprawdę godne życie – przyznał bohater programu na TikToku.

O czym jest program "Chłopaki do wzięcia"?

"Chłopaki do wzięcia" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie Polsatu, który zyskał popularność dzięki swojej nietypowej formule. Program śledzi codzienne życie mężczyzn z różnych regionów Polski, którzy poszukują miłości i chcą zmienić swój dotychczasowy los.

dsm17gq

Uczestnicy, często pochodzący ze wsi lub małych miast, prezentują widzom swoje zwyczaje, styl życia oraz wartości, jednocześnie starając się przyciągnąć uwagę potencjalnych partnerek.

Format "Chłopaki do wzięcia" wyróżnia się na tle innych programów tego typu swoim autentycznym podejściem do przedstawianych historii, często podkreślając humorystyczny i ciepły charakter uczestników, co sprawia, że ma liczne grono wiernych widzów ceniących sobie prostotę i bezpretensjonalność pokazywanych relacji.

Powstały 23 sezony "Chłopaków do wzięcia". W sumie nagrano 372 odcinki.

dsm17gq

W 50. odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się serialem (!) "Pan i Pani Smith", przeżywamy transformacje aktorskie w "Braciach ze stali" i bierzemy na warsztat… "Netfliksową zdradę". Żeby dowiedzieć się, czym jest, znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dsm17gq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsm17gq