Trwa ładowanie...
d4b19k2

Zemsta

Najnowsze informacje
4.2
(826 głosów)
Oceń:

"Zemsta" (org. "Revenge") to najnowsza produkcja Mike’a Kelley, twórcy serialu „Powrót do Providence”. "Zemsta" to współczesna historia Hrabiego Monte Christo. Serial rozpoczyna się od cytatu Konfucjusza: „Zanim wyruszysz w podróż zemsty wykop dwa groby”, a narrator w pierwszych słowach mówi, że nie jest to historia o przebaczeniu.

Serial opowiada historię młodej kobiety, która wkracza w życie i do świata ludzi, którzy zniszczyli jej rodzinę, tylko po to, by się zemścić. W jednej z głównych ról widzowie zobaczą znaną m.in. z „Ostatniego Mohikanina”, „12 małp” czy „Sprawy honoruMadeleine Stowe.

Emily Thorne, bogata, młoda dziewczyna wynajmuje na czas wakacji dom w Hamptons i rozkoszuje się urlopem w popularnej miejscowości wypoczynkowej. Wkrótce okazuje się, że ta miła dziewczyna nie przyjechała tu tylko dla relaksu. Naprawdę nazywa się Amanda Clarke, a jej ojciec został siedemnaście lat temu podstępnie wrobiony w popełnienie przestępstwa – z którym nie miał nic wspólnego - i skazany na dożywocie. Emily przez lata nienawidziła ojca, a kiedy poznała jego prawdziwą historię było już za późno. Teraz przybyła do Hamptons by zemścić się na tych, którzy zniszczyli jej życie, zdradzili jej ojca i wysłali go do więzienia.

Victoria Grayson (Madeleine Stowe) jest czarującą, dojrzałą kobietą, głową rodu Graysonów, królową panującą w Hamptons. Skrywa jednak pewną tajemnicę – ona również przyczyniła się do tego, że życie Emily legło w gruzach, gdy była małą dziewczynką. Conrad Grayson (Henry Czerny „Mission Impossible”, „Drużyna A”) jest głową rodziny, mężczyzną, który jest w stanie zrobić dosłownie wszystko, by wyślizgnąć się z niezręcznych sytuacji. Daniel Grayson (Josh Bowman) - syn Graysonów, nie może oprzeć się urokowi Emily. Charlotte Grayson (Christina B. Allen), ich córka, to typowa bogata nastolatka z Hamptons, która ma słabość do „niegrzecznych chłopców”. Nolan Ross (Gabrielle Mann) zna przeszłość Emily, jej obecną sytuację i zna jej sekret. Jack Porter (Nick Wechsler) całe życie pomagał ojcu w tawernie Stowaway, wiele lat temu był przyjacielem małej Amandy.

Gdy los wprowadza Emily do jego życia, ma duże opory przed nawiązaniem z nią znajomości. Declan Porter (Connor Paolo), młodszy brat Jacka, jest zafascynowany życiem bogatej elity oraz Charlotte Grayson. Bliska przyjaciółka Emily, Ashley Davenport (Ashley Madekwe), ma nadzieję na to, że zyska sympatię i łaskawość Victorii, co umocni jej pozycję wśród mieszkańców Hamptons.

Nic w tym serialu nie jest takie, jakie się wydaje na pierwszy rzut oka. Każdy ma swoje tajemnice, które wychodzą na jaw w niespodziewanych momentach. Bohaterowie za fasadą uśmiechów i pięknych domów kryją fałsz, obłudę, zdradę, a nawet zbrodnię.

Zemsta
Tytuł oryginalny

Revenge

Gatunek

dramat, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Max Martini (Frank Stevens)

Amber Valletta (Lydia Davis)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b19k2
d4b19k2
d4b19k2