Trwa ładowanie...
d1eaaht

Whitney

Najnowsze informacje
5.0
(28 głosów)
Oceń:

"Whitney" to komedia nadawna przez stację NBC. Produkcja ta jest nowoczesnym spojrzeniem na współczesne podejście do miłości, które ucieleśnia pewna para bohaterów. Whitney i Alex od ponad trzech lat żyją szczęśliwie bez ślubu. Ten brak pośpiechu w zalegalizowaniu związku budzi jednak mieszane uczucia ze strony ich znajomych.  

W gronie przyjaciółek Whitney znaleźć można z jednej strony Lily, romantyczną idealistkę, która kocha stan bycia zakochania i wszystko, co z tym się wiąże. Z drugiej jednak strony jest Roxanne. Ta świeżo upieczona rozwódka jest osobą cyniczną i niezmiernie praktyczną w życiu. Wewnętrznie boi się jednak bycia singielką. Te dwie przeciwstawne punkty widzenia, które reprezentują Lily i Roxanne, tylko komplikują podejście Whitney do jej własnego związku.  

Dopełnieniem grupy dziewczyn jest Neal. Ten prawdziwie nowoczesny mężczyzna jest czuły, wyluzowany i wie wszystko na każdy temat. Co więcej, jest też chłopakiem Lily.  

Sąsiadem głównych bohaterów serialu "Whitney" jest Mark - policjant i zatwardziały kawaler.  

Związek Whitney i Alexa nie jest tradycyjny. Młodzi starają się żyć według własnych reguł, które często nie pasują do realiów współczesnego świata.  

W serialu "Whitney" występują: Chris DElia, Maulik Pancholy, Rhea Seehorn, Zoe Lister-Jones i Daniel OBrien. W tytułową rolę wciela się Whitney Cummings, która jest również pomysłodawczynią i producentką serii. Produkcja "Whitney" oparta jest na życiowych doświadczeniach aktorki.  

Whitney
Tytuł oryginalny

Whitney

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

30 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eaaht
d1eaaht
d1eaaht