Trwa ładowanie...
dc4artr
dc4artr

Whitney

Najnowsze informacje
5.0
(28 głosów)
Oceń:
Zdjęcie
Zdjęcie

"Whitney" to komedia nadawna przez stację NBC. Produkcja ta jest nowoczesnym spojrzeniem na współczesne podejście do miłości, które ucieleśnia pewna para bohaterów. Whitney i Alex od ponad trzech lat żyją szczęśliwie bez ślubu. Ten brak pośpiechu w zalegalizowaniu związku budzi jednak mieszane uczucia ze strony ich znajomych.  

W gronie przyjaciółek Whitney znaleźć można z jednej strony Lily, romantyczną idealistkę, która kocha stan bycia zakochania i wszystko, co z tym się wiąże. Z drugiej jednak strony jest Roxanne. Ta świeżo upieczona rozwódka jest osobą cyniczną i niezmiernie praktyczną w życiu. Wewnętrznie boi się jednak bycia singielką. Te dwie przeciwstawne punkty widzenia, które reprezentują Lily i Roxanne, tylko komplikują podejście Whitney do jej własnego związku.  

Dopełnieniem grupy dziewczyn jest Neal. Ten prawdziwie nowoczesny mężczyzna jest czuły, wyluzowany i wie wszystko na każdy temat. Co więcej, jest też chłopakiem Lily.  

Sąsiadem głównych bohaterów serialu "Whitney" jest Mark - policjant i zatwardziały kawaler.  

Związek Whitney i Alexa nie jest tradycyjny. Młodzi starają się żyć według własnych reguł, które często nie pasują do realiów współczesnego świata.  

W serialu "Whitney" występują: Chris DElia, Maulik Pancholy, Rhea Seehorn, Zoe Lister-Jones i Daniel OBrien. W tytułową rolę wciela się Whitney Cummings, która jest również pomysłodawczynią i producentką serii. Produkcja "Whitney" oparta jest na życiowych doświadczeniach aktorki.  

Whitney
Tytuł oryginalny

Whitney

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

30 min.

Obsada
dc4artr
dc4artr

dc4artr
dc4artr
dc4artr