Trwa ładowanie...
d29lhs4

Się kręci na żywo

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Się kręci na żywo" to odświeżona wersja dobrze znanego widzom Polsatu magazynu "Się kręci". W nowej odsłonie program - zgodnie z nazwą - będzie nadawany na żywo i pojawi się w porannym paśmie. Poza tym, reszta pozostaje bez zmian. Gospodarzami w dalszym ciągu pozostają Maciej Dowbor i Maciej Rock, a w programie prezentowane są najważniejsze wydarzenia kulturalno-towarzyskie. Razem z prowadzącymi widzowie "Się kręci na żywo" odwiedzają prestiżowe imprezy i bliżej poznają najpopularniejszych polskich aktorów.

Nowa formuła programu ruszyła w marcu 2012 roku. Od tego czasu magazyn zyskał nową nową nazwę i zmienił porę emisji. "Się kręci na żywo" pojawia się w w każdą sobotę o godzinie 10:45. Program nadawany jest z jednej z warszawskich kawiarni.

W programie można obejrzeć wywiady z gwiazdami z Polski i z zagranicy, relacje z planów filmowych, premier, koncertów i pokazów mody. Jeśli dzieje się coś ważnego, widzowie mogą być pewni, że znajdzie się tam kamera programu "Się kręci na żywo".

Gospodarzami porannego magazynu są Maciej Dowbor i Maciej Rock, ale w w programie pojawiają się również Agnieszka Popielewicz i Paulina Sykut-Jeżyna.

Agnieszka Popielewicz: urodziła się w 1985 roku w Katowicach. Jest modelką i prezenterką. W mediach zrobiło się o niej głośno przez związek z Marcinem Mroczkiem - para często pokazywała się razem na różnego typu imprezach. Agnieszka swe pierwsze kroki w show - biznesie zaczęła stawiać w 2002 roku tuż po wygranej w konkursie Oriflame na najpiękniejszą matkę i córkę. Firma Oriflame zdecydowała się zatrudnić Agnieszkę jako "swoją twarz". Telewizja POLSAT zaangażowała Popielewicz jako prowadzącą program "Gwiezdny Cyrk", który okazał się kompletną klapą. Prezenterka wystąpiła w jednym z odcinków programu "jak Oni śpiewają" razem z Dariuszem Kordkiem, śpiewając piosenkę "Felicita".

Maciej Rock: szerokiej publiczności znany jako prowadzący wszystkie edycje popularnego show "Idol". Urodził się w 1983 roku w Otwocku. Początkowo nie wiązał swojej przyszłości z show - biznesem - pracował jako bankowiec w Ministerstwie Skarbu. Szybko mu się jednak znudziła monotonia pracy biurowej i przeniósł się do radia, skąd trafił do telewizji POLSAT.

Maciej Dowbor: jest synem popularnej prezenterki TVP 2, Katarzyny Dowbor. Do telewizji trafił w 2001 roku jako prezenter serwisów sportowych w kanale TVN. Następnie trafił do kanału 2. Telewizji Polskiej, by potem na dłużej związać się z telewizją POLSAT. Przed magazynem "Się kręci" Dowbor prowadził program "Interwencja Ekstra".

Paulina Sykut-Jeżyna:urodzona w 1981 roku w Puławach.Pierwszy raz głośno zrobiło się o niej dzięki programowi "Idol". Choć Sykut-Jeżyna nie dotarła do finału, to jej potencjał dostrzegła producentka programu "Muzyczna lista" w TV4. Paulina została jego prowadzącą i bardzo szybko zaczęła zdobywać przychylność szefostwa Polsatu, które niedługo później zaproponowało jej stanowisko pogodynki. W 2010 roku zwyciężyła w muzycznym show "Tylko nas dwoje". Śpiewu uczył ją Ivan Komarenko. W ostatecznej rywalizacji pokonała Mariusza Pudzianowskiego.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29lhs4
d29lhs4
d29lhs4