Trwa ładowanie...
d374nyr

Naga miss

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Naga Miss" (oryg. Miss Naked Beauty) to program poradnikowy, w którym światowy guru mody Gok Wan po raz kolejny re-definiuje pojęcia piękna. "Naga miss" to niecodzienny konkurs piękności: żadna modelka nie nosi bowiem rozmiaru zero, ani się nie odchudza. W tym programie liczy się wewnętrzne piękno, determinacja i odwaga.

To, że "Naga Miss" odniesie sukces, było wiadomo już na etapie castingów. Do programu zgłosiło się blisko 12 tysięcy Brytyjek! Tytuł "Nagiej Miss 2008" otrzymała tylko jedna spośród 12 półfinalistek. Pod czujnym okiem Goka i Myleene Klass dziewczyny przeszły niezwykłą przemianę.

Uczestniczki nie tylko nauczyły się dbać o siebie. Stanęły także do walki z absurdalnymi zwyczajami świata mody. Gok ma ambicję, by zmienić sposób postrzegania kobiet w świecie, ale też odkryć, czym jest prawdziwe piękno.

Uczestniczki programu musiały udowodnić, że uroda to nie wszytko, a w życiu liczą się przede wszustkim rozum i charakter! Zdobywczynię tytułu "Nagiej Miss 2008", czekało nie lada wyzwanie. Otrzymała stałą rubrykę w jednym z magazynów oraz została twarzą agencji modelek skupiającej panie w rozmiarze XL.

Program "Naga Miss" miał swoją premierę 21 października 2008 roku na kanale Channel 4. W show, oprócz Gok i Myleene pojawiły się następujące gwiazdy: James Brown Kathryn Flett i Mica Paris.

Odcinek finałowy został wyemitowany 28 listopada 2008 roku. Zwyciężczynią została Shona Collins z Londynu.

UCZESTNICZKI PROGRAMU
Anna Jenkins, Laura Milne, Amy Dunn, Denise Horsely, Gemma Vittie, Qlaudia Kelk, Dawn Hunter, Natasha Crook, Lucinda Richardson, Jo, Dalia Tweedy, Shona Collins.

Po fenomenalnej serii "Jak dobrze wyglądać nago" i "Czary-mary Goka" - "Naga miss" to kolejny projekt Goka Wana, w którym stylista podejmuje walkę ze stereotypami i uczy płeć piękną samoakceptacji.

W Polsce program wyemitowała kobieca stacja TVN Style.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d374nyr
d374nyr
d374nyr