Trwa ładowanie...
du8q2z5

Maja w ogrodzie

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Maja w ogrodzie" to autorski program poradnikowy, w którym gospodyni, *Maja Popielarska, pokazuje, jakie działania podjąć, by móc szczycić się pięknym i zadbanym ogrodem. Premierowe odcinki programu "Maja w ogrodzie" emitowane są na stacji TVN Meteo.*

Telewizyjny poradnik Mai Popielarskiej, mimo swojego kameralnego charakteru, cieszy się dużą popularnością i uznaniem widzów. Do 2011 roku nakręcono aż 300 odcinków programu, które zostały wyemitowane w ciągu 6 lat.

Program Mai Popielarskiej, która uważa się za absolutną maniaczkę tematyki tarasowo-ogrodniczej adresowany jest nie tylko do właścicieli okazałych posiadłości i przestronnych ogrodów. Prowadząca wielokrotnie na antenie prezentowała, jak ciekawie i pomysłowo urządzić nieduży balkon, czy taras.

Rady Mai Popielarskiej są na tyle precyzyjne i specjalistyczne, że program chętnie oglądają nie tylko amatorzy, ale i profesjonaliści: architekci, projektanci ogrodów.

Popielarska wielokrotnie gościła z kamerą w ciekawych, oryginalnie zaaranżowanych ogrodach, do których przeciętny widz nie ma normalnie dostępu.

Prowadząca, oprócz rad związanych ściśle z pielęgnacją ogrodu i roślin w nim rosnących, zachęca widzów do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Maja Popielarska jest doskonałym znawcą w swojej dziedzinie. Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, o specjalizacji architektura krajobrazu.

W tematyce doskonale orientują się także pozostali członkowie ekipy programu:

- Anna Słomczyńska - producent, absolwentka SGGW, stworzyła grupę czasopism ogrodniczych Kwietnik, Ogrody i kwartalnik Bukiety
- Zbigniew Pachulski - redaktor, architekt krajobrazu, absolwent SGGW OAK, redaktor pisma "Ogrody"
-Paulina Łukomska - twórca strony internetowej, architekt krajobrazu, absolwentka SGGW, córka szkółkarza, od dziecka związana z ogrodem i roślinami

W marcu 2011 roku na rynku ukazała się książka "Maja w ogrodzie. Wiosna/Lato", w której autorka przedstawia wszelkie czynności, które należy wykonać w ogródku w sezonie wiosenno-letnim.

Pozostałe publikacje: Maja w ogrodzie. Kolory lata, Maja w ogrodzie. Jesień/Zima

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du8q2z5
du8q2z5
du8q2z5