Trwa ładowanie...
d2i614o

Jak dobrze wyglądać nago

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Jak dobrze wyglądać nago" to program rozrywkowy British Channel 4, w Polsce emitowany przez telewizję kobiecą, TVN Style. Pierwszy odcinek w brytyjskiej telewizji został wyemitowany w 2006 roku. Program nie byłby tak wielkim sukcesem, gdyby nie osoba charyzmatycznego prowadzącego - Goka Wana.

Program "Jak dobrze wyglądać nago" jest jedyny w swoim rodzaju, gdyż prowadzący Gok Wan zachęca kobiety do zmiany postrzegania samych siebie, jednocześnie odradzając jakąkolwiek ingerencję chirurga.

Gok Wan uczy kobiety zgłaszające się do programu jak ponownie pokochać siebie i swoje ciało, której nie zawsze jest doskonałe. Po serii zabiegów kosmetycznych (jednak nigdy operacji!) i porad stylisty przełomem w życiu uczestniczki ma być wzięcie udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej, a następnie wystąpienie w pokazie mody w samej bieliźnie (bądź nago jeśli uczestniczka jest bardziej odważna).

Gok Wan ma przemyślaną technikę budowania własnego "ja" każdej uczestniczki: najpierw umieszcza jej zdjęcie w samej bieliźnie w centrum miasta i prosi przechodniów o pozytywne opinie. Następnie pozbywa się dotychczasowej garderoby: pali bądź niszczy bieliznę, w zamian oferując idealnie dopasowaną garderobę, która uwidacznia pozytywne aspekty figury. Potem pozostaje już "tylko" finał: naga sesja i pokaz mody.

Gok za każdym razem wykorzystuje inny sposób, by zaskoczyć swoją "podopieczną" i sprawić, by pokochała swoje ciało. Ostatnio poszedł o krok dalej i namawia uczestniczki do nagiego pozowania na wystawach sklepowych. Zgromadzony tuż za szybą tłum zawsze jest pełen uznania dla odwagi i naturalnego piękna modelki.

"Jak dobrze wyglądać nago" doczekało się 4 sezonów w brytyjskiej telewizji (I: premiera 27 czerwca 2006, II: 1 maja 2007, III: 12 listopada 2007, 8 kwietnia 2008) i dwóch w wersji amerykańskiej.

Amerykańska wersja programu prowadzona jest przez homoseksualnego stylistę, Carsona Kressley'a. Program promowała sama Oprah Winfrey w swoim autorskim show. Belgijska wersja nosi tytuł: "Mooi Bloot", szwedzka: Snygg Naken, izraelska: "Be'erom Mal'e", francuska: Belle toute nue.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i614o
d2i614o
d2i614o