Trwa ładowanie...
d3o9b40

Ja to mam szczęście

Najnowsze informacje
5.0
(3409 głosów)
Oceń:

"Ja to mam szczęście" to serial komediowy TVP. W główne role w "Ja to mam szczęście" wcielają się Kinga Preis i Jacek Braciak.

"Ja to mam szczęście" opowiada o perypetiach rodziny z dziećmi, ale nieco innej niż tej pokazanej w "rodzince.pl". Głównymi bohaterami serialu są pielęgniarka Joanna i deweloper Jerzy, ludzie, którzy po wielu życiowych przejściach, zostali małżeństwem. Razem mają córkę Zosię, Joanna ma też córkę Elę z poprzedniego związku, a Jerzy - ponad 20-letniego syna.

Ela to córka Joanny z poprzedniego małżeństwa. Znajduje się obecnie w najgorszym wieku - nie jest już dzieckiem, ale do bycia kobietą także jej daleko. Pryszczata lolita. Właściwie wie o życiu wszystko i umie przekazać tę wiedzę esemesem. Już się buntuje, ale nie wiadomo przeciwko czemu. Bystra i wygadana, ma wiecznie kłopoty w szkole. Lubi dokuczać siostrze. Wiecznie marudzi, ale ma swój rozum i pewnie będą z niej ludzie. Ma talent kulinarny, pisze bloga. Kocha Che Guevarę i ładne legginsy. Po matce odziedziczyła humor i miłość do ubrań, po ojcu siłę przebicia i talent do pakowania się w kłopoty.

Zosia to córka Joanny i Jerzego. Urocze, lecz dosyć dziwne dziecko. Skrzyżowanie Barbie z Woodym Allenem. Chce zostać weterynarzem, ale różową suknię księżniczki trzeba z niej zdejmować siłą. W piórniku ma laleczkę voodoo. Lunatykuje – do kuchni po żelki. Ma najlepsze stopnie w 1c, ale przyjaźni się z woźną. Wymyśla własne słowa i zadaje pytania z kosmosu. Nic się przed nią nie ukryje. Nie wiadomo, po kim ona to ma.

Akcja produkcji dzieje się głównie w kuchni - miejscu rodzinnych spotkań, gdzie poruszane są tematy codzienne.

W pozostałych rolach w serialu "Ja to mam szczęście" zobaczymy, m.in. Ewę Kasprzak, Przemysława Sadowskiego, Dominikę Kluźniak, Gabrielę Muskałę, Annę Seniuk, Zdzisława Wardejna i Tomasza Karolaka.

Autorem scenariusza do serialu jest Karol Klementewicz (scenarzysta "rodzinki.pl"), a reżyseruje go Sylwester Jakimow.

Ja to mam szczęście
Tytuł oryginalny

Ja to mam szczęście

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o9b40
d3o9b40
d3o9b40