Trwa ładowanie...
d32y9wt
d32y9wt

Ja to mam szczęście - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
d32y9wt

"Ja to mam szczęście" to serial komediowy TVP. W główne role w "Ja to mam szczęście" wcielają się Kinga Preis i Jacek Braciak.

"Ja to mam szczęście" opowiada o perypetiach rodziny z dziećmi, ale nieco innej niż tej pokazanej w "rodzince.pl". Głównymi bohaterami serialu są pielęgniarka Joanna i deweloper Jerzy, ludzie, którzy po wielu życiowych przejściach, zostali małżeństwem. Razem mają córkę Zosię, Joanna ma też córkę Elę z poprzedniego związku, a Jerzy - ponad 20-letniego syna.

Ela to córka Joanny z poprzedniego małżeństwa. Znajduje się obecnie w najgorszym wieku - nie jest już dzieckiem, ale do bycia kobietą także jej daleko. Pryszczata lolita. Właściwie wie o życiu wszystko i umie przekazać tę wiedzę esemesem. Już się buntuje, ale nie wiadomo przeciwko czemu. Bystra i wygadana, ma wiecznie kłopoty w szkole. Lubi dokuczać siostrze. Wiecznie marudzi, ale ma swój rozum i pewnie będą z niej ludzie. Ma talent kulinarny, pisze bloga. Kocha Che Guevarę i ładne legginsy. Po matce odziedziczyła humor i miłość do ubrań, po ojcu siłę przebicia i talent do pakowania się w kłopoty.

Zosia to córka Joanny i Jerzego. Urocze, lecz dosyć dziwne dziecko. Skrzyżowanie Barbie z Woodym Allenem. Chce zostać weterynarzem, ale różową suknię księżniczki trzeba z niej zdejmować siłą. W piórniku ma laleczkę voodoo. Lunatykuje – do kuchni po żelki. Ma najlepsze stopnie w 1c, ale przyjaźni się z woźną. Wymyśla własne słowa i zadaje pytania z kosmosu. Nic się przed nią nie ukryje. Nie wiadomo, po kim ona to ma.

Akcja produkcji dzieje się głównie w kuchni - miejscu rodzinnych spotkań, gdzie poruszane są tematy codzienne.

d32y9wt

W pozostałych rolach w serialu "Ja to mam szczęście" zobaczymy, m.in. Ewę Kasprzak, Przemysława Sadowskiego, Dominikę Kluźniak, Gabrielę Muskałę, Annę Seniuk, Zdzisława Wardejna i Tomasza Karolaka.

Autorem scenariusza do serialu jest Karol Klementewicz (scenarzysta "rodzinki.pl"), a reżyseruje go Sylwester Jakimow.

d32y9wt
Tytuł oryginalny

Ja to mam szczęście

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Reżyser

Sylwester Jakimow

Scenarzysta

Karol Klementewicz

Obsada

Antoni Królikowski (Marcin, syn Jerzego)

Weronika Kosobudzka (Zosia)

Natalia Idzikiewicz (Ela)

Dominika Kluźniak (Iwona)

Katarzyna Galica (Pani Lidka)

Jacek Braciak (Jerzy)

Kinga Preis (Joanna)

Maciej Musiał

d32y9wt
d32y9wt