Trwa ładowanie...
d3c7c0t

Ice Loves Coco

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

*Program "Ice Loves Coco" ma ukazywać prawdziwą stronę *Coco i Ice-T. Ją - jako kochającą żonę, czuwającą nad domowym ogniskiem i jego - romantycznego męża. Takiego wizerunku amerykańskiej pary jeszcze nie widziano.

</b/> Widzowie zobaczą prawdziwe, wspólne życie Coco i Ice'a, nie tylko to sfotografowane na czerwonym dywanie. Poznają także ciężarną siostrę Coco, ich dziecko i psa Spartakusa. Ekipa produkcyjna ma pełen dostęp do amerykańskiej pary, jednak nie ma go codziennie. Ice i Coco doskonale wiedzą kiedy będą kręceni, a kręceni są wszędzie - w sypialni, salonie, samochodzie, gabinecie i garderobie Coco i kilku innych miejscach.

Przypomnijmy, że Ice i Coco poznali się podczas jednej z sesji zdjęciowych. Określili ten moment jako "pożądanie od pierwszego wejrzenia". Dziś są małżeństwem z 10-letnim stażem, ale Coco znana jest z tego, że swych wdzięków nie pozostawia na wyłączność oczu męża. Jej roznegliżowane zdjęcia regularnie pojawiają się na jej stronie internetowej. Niektórych mężczyzn podniecają, innych napawają niepokojem, efektem czego stał się złośliwy przydomek "kobieta ponton".

Program można oglądać na kanale stacji E! Entertainment.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c7c0t
d3c7c0t
d3c7c0t