Trwa ładowanie...
d23my00

Goście

Najnowsze informacje
4.8
(147 głosów)
Oceń:

„Goście” (V) to amerykański serial science-fiction, którego światowa premiera odbyła się 3 listopada 2009 roku na antenie telewizji ABC. Od 1 marca 2011 do 26 lipca 2011 roku serial był emitowany na antenie telewizji TVN. Produkcja składa się z dwóch serii i 22 odcinków.

Pewnego ranka dwadzieścia dziewięć statków kosmicznych pojawia się nad najważniejszymi miastami na świecie. Przywódca obcej rasy, Anna (Baccarin) mówi, że Obcy mogą podzielić się swoją wiedzą i technologią w zamian za udostępnienie im środków niezbędnych do ich powrotu do domu. Okazuje się, że przywódca tak naprawdę kłamie. W rzeczywistości rasa kieruje się wrogim i ukrytym motywem – chce by Ziemianie byli im podlegli, zanim rasa ludzka zostanie zniszczona.

Szybko okazuje się, że Obcy żyją na naszej planecie prawdopodobnie od 50 lat. W tym czasie infiltrowali Ziemię, zajmując ważne pozycje w policji, FBI czy rządzie. Niektórzy ludzie nawet wierzą w to, że Obcy są wysłannikami niebios, potrafią bowiem wyleczyć 65 trudnych przypadłości. Jednak główna bohaterka, Erica, grana przez Elizabeth Mitchell, wątpi w ich pokojową naturę. Jej obawy urzeczywistniają się, kiedy tropi uśpioną komórkę terrorystyczną, której aktywacja zbiega się z przybyciem Obcych.

Kiedy Erica zostaje wciągnięta do ruchu oporu zwanego Piątą Kolumną, musi sprostać swoim czynnościom operacyjnym w pracy oraz roli matki, walcząc z wrogiem po to, by ochronić syna, który mimo wszystko brata się z wrogiem.

Erica (Elizabeth Mitchell) prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej komórki, w tym samym czasie Georgie (David Richmond-Peck) rekrutuje obywateli do unicestwienia Obcych, natomiast Ryan Nicholas (Morris Chestnut), sprzeciwia się swojej obcej rasie i chce pokojowo żyć wśród ludzi. Dale Maddox (Alana Dudyk), który jest partnerem Erici w FBI, ma sekret: jest jednym z Obcych.

W rolach głównych wystąpili serialowi weterani: Elizabeth Mitchell („Lost: Zagubieni”), Joel Gretsch (4400), Laura Vandervoort („Smallville”), Morena Baccarin, Alan Tudyk („Firefly”).

Goście
Tytuł oryginalny

Visitors, The

Gatunek

sci-fi, serial

Kraj produkcji

USA

Muzyka
Operator
Obsada

Al Cerullo

David Richmond-Peck (Georgie)

Logan Huffman (Tyler Evans)

Joel Gretsch (Father Jack Landry)

Morris Chestnut (Ryan Nichols)

Elizabeth Mitchell (Erica Evans)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23my00
d23my00
d23my00