Trwa ładowanie...
d2g1r6w

Domówka

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Już od marca na antenie TTV zagości Charles Daigneault – kucharz znany z programu "Master Chef".
W projekcie "Domówka" sympatyczny Kanadyjczyk pomoże urządzić domowe przyjęcia, zapewniając przy tym świetną zabawę.
Pierwszą potrawą, którą w swoim życiu przygotował Charles był, jak przystało na Kanadyjczyka, syrop klonowy, ale to już odległa historia. Teraz jest kucharzem z prawdziwego zdarzenia, co udowodnił biorąc udział w programie "Master Chef" na antenie TVN. W programie "Domówka" poza zdolnościami kulinarnymi, pokaże też, że jest prawdziwą duszą towarzystwa.
Charlie odwiedza polskie domy i pomaga ich mieszkańcom przygotować niezapomniane imprezy. Wspólne gotowanie staje się często przyczynkiem do rozmów i to nie tylko na temat stopnia wysmażenia mięsa czy temperatury pieczenia ciasta drożdżowego. Oczywiście nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, czasem coś się przypali, a czasami goście zjawiają się zbyt wcześnie - ale na "Domówce" z Charliem wszystko zawsze kończy się dobrze, a to jest przecież najważniejsze. Towarzysko Charlie jest nie do pobicia: wiecznie uśmiechnięty, z humorem i dystansem podchodzący do rzeczywistości, potrafi zrelaksować i rozbawić do łez. A że przy okazji na kuchni zna się jak mało kto, pomoże zorganizować każdą domową imprezę!
Po obejrzeniu "Domówki" widzowie będą bogatsi o świetne przepisy, kulinarne porady i praktyczną wiedzę o organizacji przyjęć. To program o gotowaniu z miłości, z przyjaźni, o ludzkich historiach, które w tym wypadku finał mają przy wspólnym, suto zastawionym stole.
Świetna kuchnia w świetnej atmosferze - to właśnie "Domówka". Na antenie TTV od 5 marca, w każdą środę o godz. 20:40. Premierowy odcinek już 15 lutego o godz. 16:50 na antenie TVN.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g1r6w
d2g1r6w
d2g1r6w