Trwa ładowanie...
d31jkj5

Czary mary Goka

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Uwielbiany przez kobiety na całym świece stylista. Wyrocznia mody i trendsetter. Gok Wan w swoim nowym show prezentuje, jak ze zwykłej, taniej sukienki uczynić wieczorową, zapierającą dech w piersiach kreację.

"Czary mary Goka" to najnowszy program stylisty Goka Wana - twórcy kultowej serii "Jak dobrze wyglądać nago".

Tym razem Gok nie walczy z kompleksami Brytyjek, ale uczy je, jak wyglądać olśniewająco, nie doprowadzając się przy tym na skraj bankructwa.

W każdym odcinku Gok, dysponując budżetem 800 funtów, przygotowuje cztery kreacje. Podczas pokazu mody jego propozycje konkurują ze znacznie droższymi stylizacjami przygotowanymi przez projektantów i szefów działów mody.

Widzowie zgromadzeni podczas pokazu, nie znając autorów kolekcji, oceniają które z nich są lepsze. Potwierdza się stara zasada - pieniądze to nie wszystko. Stroje stworzone przez Goka zachwycają elegancją i oryginalnością. Dodatkowo w każdym odcinku asystentka Goka, była modelka Alexa Chung, przygląda się najnowszym modowym trendom. Prosi grupę sprinterek, aby przebiegły 100 metrów w ośmiocentymetrowych szpilkach.

Czy zaprawione w bojach zawodniczki dobiegną do mety bez uszczerbku na zdrowiu? Jak najnowsze modele dwuczęściowych kostiumów kąpielowych zostaną ocenione przez pływaczki synchroniczne? TVN Style prezentuje zadziwiające, zabawne modowe "czary - mary". Proste, pomysłowe, ale też bardzo użyteczne porady Goka z pewnością zainspirują widzów do modowych eksperymentów i odświeżenia swojej garderoby.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31jkj5
d31jkj5
d31jkj5