Trwa ładowanie...
d39f4b4

Być jak Erica

Najnowsze informacje
4.3
(163 głosy)
Oceń:

„Znacie dziewczynę, która zawsze dostaje wszystko, czego zapragnie? Ma świetną pracę, przystojnego chłopaka, udane życie? Ja nią nie jestem”. – Erica Strange

Tak zaczyna się historia Eriki Strange, trzydziestodwulatki, której życie utknęło w martwym punkcie. Nieustannie samotna, tkwi w nudnej pracy jako kiepsko zarabiający przedstawiciel działu obsługi klienta i mieszka ze swoim kotem. Jej przyjaciele pobierają się, kupują domy i wspinają się po szczeblach kariery, zostawiając Erikę w tyle.

W szkole średniej Erica myślała, że dorośnie, spotka „tego jedynego”, zrobi „karierę”, urodzi utalenatowaną gromadkę pięknych dzieci i będzie żyła długo i szczęśliwie. Tak się jednak nie stało… a ona w końcu musi spróbować zmienić swoje życie.

Erica jest miła, zabawna i inteligentna. Umawia się na kolejne randki w ciemno, które wydają się nie mieć końca. To atrakcyjna i świetna dziewczyna. Dlaczego więc utknęła w ślepym zaułku? Co się dzieje, gdy życie nie uklada się tak, jak sobie wymarzyliśmy? I kiedy cały czas podkłada nam kłody pod nogi?

Życie Eriki Strange utknęło w martwym punkcie. Oto historia jej przemiany…

Ratunek przychodzi w postaci tajemniczego doktora Toma, szpitalnego terapeuty, któy wydaje się dużo wiedzieć o Erice. Składa jej propozycję naprawy własnego życia, jednak od tej decyzji nie ma odwrotu. Zdesperowana Erika przystaje na jego warunki – i zostaje przeniesiona we własną przeszłość.

Bogatsza w życiowe doświadczenia, Erica wraca do przeszłości. To jej życiowa szansa. Ten serial to połączenie produkcji Zagubiony w czasie z Ally McBeal, gdzie każdy odcinek ukazuje Ericę w innej sytuacji z przeszłości, pozwalając jej odbyć podroż po własnym życiu. Dziewczyna spotyka starych przyjaciół i wrogów, dręczy się decyzjami i przeżywa zawody miłosne. Jedno jest pewne: nic nie układa się tak, jak sobie zaplanowała.

Być jak Erica to zarówno zabawna i podnosząca na duchu opowieść. Jest historią o wyborach, niewykorzystanych szansach. W jaki sposób nowe decyzje Eriki odmienią przeszłość i wpłyną na jej obecne życie?

Erin Karpluk gra rolę świetnie wyksztalconej, ale pracującej za marną pensję Eriki – ujmującej, zabawnej i urzekająco szczerej młodej kobiety, która stara się zrozumieć, dlaczego jej życie zmierza donikąd. Michael Riley (Alicja w krainie prawa, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas) gra tajemniczego i dziwacznego doktora Toma. Tyron Leitso (Magia Niagary) jest czarującym przyjacielem Eriki – Ethanem. W skład fantastycznej obsady wchodzą także Kathleen Laskey (Oblicza zbrodni, 11. godzina), John Boylan (Miłosna zagrywka, Oblicza zrodni), Reagan Pasternak (CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, Oblicza zrodni), Morgan Kelly (Falcon Beach, Degrassi: Nowe pkolenie), Joanna Douglas (The Border) oraz Adam MacDonald (Vampire High).

Być jak Erica
Tytuł oryginalny

Being Erica

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Kanada

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Jadyn Wong (Rachel)

Ingrid Hart (sekretarka)

Laurence Leboeuf (Claire LeDuc)

Rothaford Gray (starszy redaktor)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39f4b4
d39f4b4
d39f4b4