Trwa ładowanie...
d1q2hhk

Alex

Najnowsze informacje
5.0
(38 głosów)
Oceń:

Alex Rose jest atrakcyjną niezamężną prawniczką, która ma wszystko, czego tylko można chcieć od życia, oprócz... prawdziwego życia.

Alex pracuje w kancelarii swojego ojca, Billa, który jest z niej bardzo dumny, ale martwi się, że dziewczyna nie wyszła do tej pory za mąż. Gdyby to tylko zależało od jej ojca, Alex już dawno ułożyłaby sobie życie z kolegą z pracy i gwiazdą palestry, Stephenem, który najwyraźniej jest w niej zadurzony.

Tymczasem Alex woli polegać na radach Juliana, swojego czarującego brytyjskiego sąsiada-artysty oraz Molly, swojej lojalnej i brutalnie szczerej asystentki.

Jednak nawet najbardziej przenikliwe rady nie są w stanie ustrzec uroczej bohaterki przed popełnianiem błędów, kiedy jak grom z jasnego nieba spada na nią miłość do Scotta - impulsywnego i wszechstronnie utalentowanego właściciela tawerny, na której miejscu miał stanąć wieżowiec klienta kancelarii Billa.

Gdyby tylko Alex mogła wyłączyć na dłuższą chwilę swój telefon komórkowy, jej życie uczuciowe miałoby szansę dorównać jej wspaniałej karierze.

Alex
Tytuł oryginalny

Courting Alex

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

30 min.

Obsada

Kimberly Quinn (Cassandra)

Bette Rae (Mrs. Parker)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q2hhk
d1q2hhk
d1q2hhk