Trwa ładowanie...
linia życia
07-03-2011 11:10

"Linia życia": Już dzisiaj startuje nowy serial Polsatu

Share
"Linia życia": Już dzisiaj startuje nowy serial PolsatuŹródło: Telewizja Polsat
d1ewlbs

Wielka miłość wciąż wystawiana na próby. Ogromna siła rodzinnych więzów. Nieodwzajemnione uczucie. Destrukcyjna zazdrość, prowadząca do tragedii. Zdrady, tajemnice i intrygi to tylko część emocji, które *"Linia Życia" zafunduje widzom.*

Najnowszy serial obyczajowy Telewizji POLSAT, "Linia Życia", opisuje historię czterech zamożnych rodzin, mieszkających w Trójmieście.

Środowisko biznesmenów (Grabowscy), lekarzy (Ostrowscy), restauratorów (Kesslerów) oraz barwny świat osadzony w salonie piękności Moniki Pruskiej wciągnie widzów w wir wydarzeń i stanowić będzie trzon historii, która obejmie trzy pokolenia bohaterów: nastolatków, trzydziestokilkulatków i ich rodziców.

d1ewlbs

Główną bohaterką jest Klara Kessler (Paulina Chruściel)
, która po zrobieniu specjalizacji w Szwecji i stojąc u progu kariery, nieoczekiwanie postanawia wrócić do kraju. Młoda pani doktor wróciła „na tarczy”, ale z tajemnicą w zanadrzu… Klara postanawia podjąć pracę w gdyńskim szpitalu św. Wojciecha. Co z tego wyniknie? Przed czym ucieka? Jaką tajemnicę skrywa? To właśnie życiowe perypetie Klary będą stanowić główną oś serialu.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/linia-zycia-6029510785737345c )**

d1ewlbs

Rodzice Klary, Adam (Zbigniew Suszyński) i Teresa (Małgorzata Potocka) Kesslerowie prowadzą jedną z najpopularniejszych w Gdyni restauracji. Pomaga im najmłodsza córka Magda (Weronika Asińska)
. Ewa Kesller ( Julia Pogrebińska ), najstarsze dziecko Adama i Teresy, rodzinna „czarna owca”, bardzo sceptycznie odnosi się do powrotu siostry i zrobi wszystko, by odkryć prawdziwy powód decyzji Klary. Ewa jest kobietą z nieokiełznanym temperamentem. Wdaje się w namiętny i niebezpieczny romans z własnym szefem, Igorem Grabowskim ( Tomasz Ciachorowski ), człowiekiem porywczym, niebezpiecznym i… żonatym. Igor, sam uwikłany w miłosny trójkąt, o zdradę podejrzewa swoją piękną żonę Olgę (gościnnie Katarzyna Maciąg ). Czy ma ku temu powody? Jakie konsekwencje będzie miała jego zaborczość? Czy będzie gotów zapłacić za swoje czyny?

Głową rodziny Grabowskich jest Andrzej ( Jan Monczka ), szanowany biznesmen, tradycjonalista oddany rodzinie i ślepo zapatrzony w żonę. Niestety jego małżonka, Irena ( Beata Ścibakówna ) jest wyrachowaną i konfliktową kobietą. Matka trojga dzieci – Igora, Anny ( Marta Ścisłowicz ) i Alicji ( Aleksandra Hamkało ), zawsze staje po stronie ukochanego syneczka, niszcząc tym samym związek swojej córki, Anny i jej narzeczonego, Michała Ostrowskiego ( Andrzej Niemyt ).

**[

]( )**

d1ewlbs

Michał należy do lekarskiego „klanu” Ostrowskich. Jego ojciec Wiktor ( Aleksander Mikołajczak ) jest uznanym specjalistą i ordynatorem jednego z gdyńskich szpitali. Niestety Wiktor nie ma najlepszego zdania o medycznych umiejętnościach syna. Jego oczkiem w głowie jest zięć – Leszek Pruski ( Radosław Pazura ). Leszek, przystojny lekarz w średnim wieku przyciąga uwagę żeńskiej części personelu szpitala. Małżeństwo Pruskich przechodzi kryzys. Leszek i jego żona, Monika Pruska ( Aleksandra Woźniak ) coraz bardziej oddalają się od siebie. Przystojny lekarz zainteresuje się inną kobietą…

W salonie piękności Moniki pracuje Sylwia Nowik ( Anna Samusionek ), kobieta przed czterdziestką, nieustannie borykająca się z problemami finansowymi i wybrykami swojego dorosłego syna, Kamila ( Sebastian Fabijański ). Sylwia skrywa mroczną tajemnicę, która, gdy wyjdzie na jaw, wywróci jej życie do góry nogami.

Zdjęcia do serialu"Linii Życia" są kręcone w Trójmieście i w Warszawie. Producentem serialu jest firma Bogota Film, należąca do Michała Kwiecińskiego, a odpowiedzialna m.in. za produkcję serialu „Samo Życie”, nadawanego w Telewizji POLSAT przez ostatnie osiem lat. Produkcja jest adaptacją włoskiej opery mydlanej „Vivere”. Za adaptację scenariusza odpowiadają: Ewa Markowska, Zofia Radziwiłowicz i Piotr Radziwiłowicz, zaś reżyserują: Wojciech Pacyna i Jacek Sołtysiak. W "Linii Życia" pojawią się znani polscy aktorzy, m.in.: Paulina Chruściel, Beata Ścibakówna, Anna Samusionek, Małgorzata Potocka, Tomasz Ciachorowski, Zbigniew Suszyński, Radosław Pazura, Aleksandra Woźniak i Jan Monczka , poznamy również wielu nowych, nieznanych jeszcze artystów.

d1ewlbs

"Linia Życia" zadebiutuje na antenie Telewizji POLSAT 7 marca 2011r. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 19.30.

Zobacz także:

[

JAK SIĘ ZMIENIŁY CIAŁA GWIAZD "SŁONECZNEGO PATROLU"? SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

PO CIĘŻKIM WYPADKU AKTOR "ALLO, ALLO" BARDZO SIĘ ZMIENIŁ ]( http://teleshow.wp.pl/jak-zmienili-sie-bohaterowie-allo-allo-6026603099333249g )
[

NAJLEPSZE PROSTYTUTKI W HOLLYWOOD ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )
[

GWIAZDA NA WIZJI POSZŁA DO ŁÓŻKA Z OCHRONIARZEM ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )

d1ewlbs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ewlbs
d1ewlbs