Znamy datę premiery czwartego sezonu "Ucha prezesa". Nie będzie litości dla polityków

Już niebawem zobaczymy nowe odcinki najsłynniejszego polskiego serialu satyrycznego. Po raz czwarty uchylimy drzwi gabinetu wpływowego Prezesa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Ucho prezesa"
Kadr z serialu "Ucho prezesa" (Materiały prasowe)
WP

Choć od emisji pierwszego odcinka "Ucha prezesa" nie minęły jeszcze dwa lata, to serial już uznawany jest za kultowy. Wszystko dzięki temu, że twórcy z ogromną błyskotliwością prezentują aktualne wydarzenia w krzywym zwierciadle. Niektórzy politycy drżą w obawie, by nie zostać sparodiowanym na ekranie, inni wręcz przeciwnie - nie ukrywają rozbawienia postaciami, do których stworzenia byli inspiracją. Mamy złą wiadomość dla wszystkich urzędujących przy ul. Wiejskiej. "Ucho prezesa" wraca i zapowiada się śmieszniej niż kiedykolwiek.

WP

Trzeba przyznać, że wyśmiewanie przywar polskiej elity, wyjątkowo przypadło do gustu widzom. Produkcja zadebiutowała na platformie YouTube 9 stycznia 2017 roku. Już po tygodniu od premiery pierwszy odcinek zanotował 4 miliony odsłon. Kolejne epizody również cieszyły cię wielkim zainteresowaniem. Niebawem zobaczymy już 4 sezon miniserialu, tworzonego przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trafi on na antenę telewizji WP.

Materiały prasowe
Podziel się

Kolejna odsłona "Ucha prezesa" zadebiutuje w telewizji WP 18.11 o godz 20:00. Tym razem odcinki nie będą emitowane na YouTube. Oznacza to, że zobaczycie je wyłącznie w telewizji WP oraz (trzy dni wcześniej) na platformie Showmax. Jak myślicie, kogo tym razem postanowili "przemaglować" scenarzyści? Już niedługo poznamy odpowiedź na to pytanie.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP