Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Zestawienie propozycji HBO w 2020 roku

Telewizje kablowe proponują odbiorcom szeroką ofertę kanałów telewizyjnych, gdzie między innymi możemy obejrzeć filmy i seriale. Prawdziwie bogaty i praktycznie nieograniczony wybór gwarantują nam jedynie telewizje internetowe. Wybierając propozycję platformy HBO, możemy w dowolnym momencie włączyć nasz ulubiony serial i śledzić losy bohaterów. Możemy także zawsze wrócić do filmowej klasyki.

Share
Zestawienie propozycji HBO w 2020 roku
Źródło: materiały partnera
d4kwrar

Zobaczmy zatem, jakie filmy i seriale możemy oglądać w 2020 roku.

„Nowy papież”

Jude Law i John Malkovich — ten duet gwarantuje aktorstwo na najwyższym poziomie. Serial jest kontynuacją produkcji „Młody Papież”. W serialu, którego twórcą jest Paolo Sorrentino, laureat Oskara za film „Wielkie piękno”, aktorzy wcielają się w rolę patriarchów kościelnych. W produkcji poznajemy mechanizmy rządzące Watykanem, odkrywamy tajemnice zamkniętego państwa, które zmaga się ze skandalem obyczajowym i walczy o utrzymanie istniejącej od stuleci hierarchii.

d4kwrar

„Perry Mason”

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, w latach trzydziestych dwudziestego wieku, w czasie Wielkiej Depresji — kryzysu gospodarczego. Scenariusz został oparty na serii powieści autorstwa Erle Stanley Gardnera. Główny bohater — Perry Mason, kreowany przez Matthew Rhysa jest prywatnym detektywem, który postanawia za wszelką cenę dociec prawdy. Perry Mason to postać tragiczna. Trauma wojenna oraz nieudane małżeństwo odcisnęły piętno na psychice tego szlachetnego człowieka. Opinię publiczną bulwersuje porwanie kilkumiesięcznego chłopca. Podejrzenie pada na rodziców dziecka, Perry Mason uczyni wszystko, aby wyjaśnić tę sprawę. Jego determinacja w dążeniu do wymierzenia sprawiedliwości budzi podziw.

„Outsider”

To propozycja dla miłośników mocnych wrażeń. Serial telewizyjny z gatunku horroru został oparty na powieści mistrza gatunku Stephena Kinga.

Historia od początku, nieprzerwanie trzyma w napięciu. W produkcji świat realny przeplata się z motywami, których nie można racjonalnie wytłumaczyć. Detektyw Ralf Anderson prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej, przerażającej zbrodni. Rozwiązanie zagadki wydaje się proste, ale ostatecznie okazuje się, że w tej historii nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Jako ciekawostkę, warto dodać, że Stephen King bardzo entuzjastycznie ocenił to, w jaki sposób jego powieść została przeniesiona na ekran.

„Mroczne wody”

Oparta na faktach fabularyzowana biografia Roba Bilotta — adwokata pracującego dla wielkich korporacji. W tej roli znakomity Mark Ruffalo. Obok niego grają: Anne Hathaway, Tim Robbins i Bill Pullman.

d4kwrar

Broniący na co dzień interesów wielkich przedsiębiorstw adwokat, decyduje się reprezentować interesy prowincjonalnego rolnika w sporze z chemicznym gigantem — firmą DuPont. Toczy wojnę nie tylko z zatruwającym środowisko i lokalną społeczność przedsiębiorstwem, ale musi również stawiać czoło wrogo nastawionym do niego przedstawicielom środowiska prawniczego. Aby sprawiedliwości stało się zadość, nie waha się poświęcić swojej kariery i reputacji. Jego decyzje wpływają również negatywnie na życie rodzinne.

„Miasto Niedźwiedzia”

Miniserial opowiadający historię mieszkańców prowincjonalnego miasteczka Bjorstad jest ekranizacją bestsellerowej powieści szwedzkiego autora Fredrika Backmana. Pozornie spokojną egzystencję małej społeczności przerywa wstrząsające wydarzenie. Te okoliczności powodują głębokie podziały wśród mieszkańców. Sytuacja ta wymaga od widza, by ten opowiedział się po jednej ze stron.

Propozycje HBO gwarancją dobrej rozrywki

Oferta, którą dla widzów przygotowała telewizja internetowa HBO w 2020 roku, prezentuje się nad wyraz intrygująco. Niewątpliwie każdy miłośnik dobrego filmu lub intrygującego serialu znajdzie dla siebie wiele ciekawych propozycji. Z pewnością wybór HBO gwarantuje doskonałą rozrywkę, emocje i wiele wzruszeń przez cały rok. Możemy korzystać z niej, wtedy kiedy mamy na to ochotę, bez zaglądania w tradycyjny program telewizyjny.

d4kwrar

Podziel się opinią

Share
d4kwrar
d4kwrar